Spider-Man Uniwersum 2 – rozpoczęto pracę nad sequelem animacji!

Animator odpowiedzialny za film Spider-Man Uniwersum 2 ogłosił start prac nad projektem!

Rozpoczęto produkcję długo wyczekiwanej animacji Spider-Man: Uniwersum 2, sequela nagrodzonego Oscarem filmu Spider-Man Uniwersum z 2018 roku, który był sukcesem zarówno artystycznym, jak i kasowym. Specjalista od animacji pracujący nad projektem, Nick Kondo, zamieścił na swoim koncie na Twitterze wideo, które informuje o starcie prac nad animacją i ukazuje logo widowiska oraz rok jego premiery.

O czym jest pierwszy film?

Bohaterem pierwszego filmu jest Miles Morales, nastolatek, który broni Nowego Jorku przed przestępcami jako tytułowy bohater. W animacji możemy zobaczyć drużynę, w skład której, oprócz Milesa, wchodzą między innymi Spider-Gwen, Peter Parker i Spider-Noir. Bohaterowie ci trafili do świata Moralesa z alternatywnych rzeczywistości. Wcześniej twórca produkcji, Phil Lord, ujawnił, że w sequelu pojawi się japońska wersja Spider-Mana.

Kto z Was oglądał? Czekacie na premierę sequela?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x