„Spowiedź Carycy Katarzyny II. Szczera rozmowa z miłośniczką romansów” [ZAPOWIEDŹ]

Już 12 kwietnia 2023 roku ukaże się najnowsza książka od Wydawnictwa Bellona poświęcona Carycy, która przyczyniła się do rozbiorów Rzeczypospolitej Obojga Narodów.

Katarzyna II Wielka jest uznawana za jedną z najwybitniejszych postaci na tronie carskiej Rosji. To również kobieta, która kochała seks i nigdy się z tym nie kryła. Co takiego czyniła wieczorami i nocami? Jak wyglądał legendarna Bursztynowa Komnata, w której spędzała czas? I co robiła w swym „pokoju rozkoszy”? Ile jest prawdy w tym, że jeden z jej kochanków testował mężczyzn, którzy mieli się znaleźć w jej sypialni? I jak do tego wszystkiego odnosił się jej mąż Piotr, który objął tron Rosji, ale wkrótce został obalony przez Katarzynę i zamordowany w niejasnych okolicznościach?

Na te wszystkie pytania władczyni opowiada w rozmowie ze swoim kochankiem, przyszłym królem Polski Stanisławem Poniatowskim. 

Poznajcie historię bodaj największej królowej romansów wszech czasów! 

Premiera książki zaplanowana jest na 12 kwietnia 2023 roku.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x