D’Onofrio mówi o kolejnym sezonie „Daredevila”

Jak zdradza jeden z głównych członków obsady, otrzymamy kontynuację serii, która jest dopiero w trakcie nagrywania zdjęć.

Od kiedy studio Marvel wprowadziło swoje seriale na Disney+, jest nieco ostrożne pod kątem tworzenia ich kontynuacji. Na razie jedną z takich produkcji, która została formalnie przedłużona jest Loki, z premierą zaplanowaną latem tego roku. Nie dementuje to plotek o kontynuacji do takich projektów jak: MsMarvel, Moon Knight, Hawkeye i Mecenas She-Hulk, które mają aspiracje na wiele sezonów. Chociaż wydaje się, że Marvel Studios bardziej skłania się ku pseudo-sequelom, aby kontynuować swoje historie w projektach typu spin-off, na przykład ECHO.

Vincent D’Onofrio ujawnił przypadkowo lub nie, że Born Again otrzyma kontynuację, mówiąc:

W drugim sezonie będą gigantyczne rzeczy — tak jak i w pierwszym, jednak nie mogę o tym wiele mówić — ale fani naprawdę dostaną to, czego chcą. Naprawdę fajnie jest to robić.

Dalej wspomniał o tym, że widzowie powinni otrzymać parę niespodzianek:

Myślę, że jest to coś, czego ludzie się nie spodziewają. Zawsze w przypadku tych starych komiksów Marvela, które są przeglądane i wymyślane na nowo przez nas, aktorów i scenarzystów, najważniejsze jest, aby spełnić oczekiwania fanów.

Pojawiło się również zdjęcie z planu zdjęciowego, przedstawiającego głównego złoczyńcę, granego przez D’Onofrio:

Najwyraźniej MCU ma plany na większą historię opartą na postaciach na poziomie ulicy. Rozpoczęła się ona wraz z powrotem Kingpina w Hawkeye i może koncentrować się na kampanii i kadencji burmistrza Wilsona Fiska. Ten wątek prawdopodobnie obejmie również ECHO, Daredevil: Born Again i być może więcej projektów innych niż multiwersum, takich jak Spider-Man 4.

Zobacz także:

0
Would love your thoughts, please comment.x