Stacja NBC przedłuża „Manifest”, a kasuje „Sunnyside”, „Bluff City Law” i „Indebted”

Stacja NBC przedłużyła Manifest o kolejny trzeci sezon, a jednocześnie poinformowała, że kasuje seriale: Sunnyside, Bluff City Law i Indebted.

Manifest koncentruje się wokół załogi i pasażerom lotu 828 czują ulgę, kiedy ich samolot ląduje na lotnisku po normalnej, ale pełnej turbulencji podróży. Szybko odkrywają jednak z niedowierzaniem, że w kilka godzin od ich startu świat zestarzał się o pięć lat. W tym czasie ich rodziny, przyjaciele i koledzy byli pewni, że odbywająca międzykontynentalny lot maszyna zaginęła gdzieś na morzu. Po przeżyciu żałoby – w przekonaniu, że ich najbliżsi odeszli – zaczęli układać sobie nowe życie. Oszołomieni pasażerowie lotu uświadamiają sobie, że dostali od opatrzności drugą szansę. Okazuje się też, że za ich zniknięciem może kryć się większa tajemnica. Niektórzy z ocalałych zaczynają rozumieć, że ich przeznaczeniem jest dokonać czegoś znacznie większego, niż im się kiedykolwiek wydawało.

W obsadzie serialu znalazły się takie osoby jak: Melissa Roxburgh, Josh Dallas, Athena Karkanis, JR Ramirez, Luna Blaise, Jack Messina, Parveen Kaur i Matt Long.

Wiadomość o skasowaniu Bluff City Law i Sunnyside nie powinno nikogo dziwić, że seriale nie otrzymały zamówienia na kolejny sezon z powodu zbyt małej oglądalności.

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x