Stacja The CW chce podobno podpisać historyczną umowę z Grantem Gustinem!

Czy zapowiada się powtórka niczym Supernatural? Wszystko na to wskazuje!

Po  zeszłorocznym zakończeniu Arrowostatnim sezonie Supergirl, The Flash jest teraz głównym serialem Arrowverse w The CW. Serial niedawno powrócił po wymuszonej przez COVID-19 przerwie z siódmym sezonem i już zawiera kilka interesujących zwrotów akcji, i dodatków z DC Universe.

Dopiero okaże się, jak długo potrwa serial, ale według wtajemniczonego Daniela Richtmana, stacja chce podpisać z gwiazdą Grant Gustin historyczny kontrakt, aby zachować swoje usługi jako Barry Allen.

The CW zapłaci Grantowi ogromną wypłatę, o której nigdy nie słyszano w historii stacji, jeśli przedłuży kontrakt – mówi Richtman.

Gustin po raz pierwszy pojawił się w The Flash w 2014 roku, a także gościł w różnych crossoverach. Rzeczywiście wydaje się, że 31-latek miał niewiele czasu, aby wcisnąć się w inne role, mając tylko kilka dodatkowych tytułów w swojej filmografii, odkąd zaczął grać speedstera. A teraz wygląda na to, że The CW chce związać Gustina na co najmniej kilka kolejnych sezonów.

 

Interesuję się serialami i filmami. Nie pogardzę dobrą książką. Fantastyka i Science fiction zawsze mnie pochłaniają. W wolnym czasie lubię robić filmiki z postaciami z seriali.
0
Would love your thoughts, please comment.x