”Stranger Things” właśnie zostało zdetronizowane przez inny serial Netflixa

0
54

StrangerThings to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych seriali na Netflixie, a jego czwarty sezon od czterech tygodni utrzymuje się na liście przebojów streamingowych. Jednak jego panowanie w końcu dobiegło końca, ponieważ inny serial Netflixa The Umbrella Academy właśnie zepchnął go na drugie miejsce.

Pozostaje nam obserwować, jak długo The Umbrella Academy utrzyma się na pierwszym miejscu. Nowy sezon serialu wypuszczono 22 czerwca, ale Stranger Things wypuściło dwa ostatnie pełnometrażowe odcinki czwartego sezonu 1 lipca. Odcinki te będą uwzględnione w przyszłotygodniowych rankingach Nielsena, więc serial może równie dobrze zostać zdetronizowane po zaledwie tygodniowym utrzymywaniu pozycji lidera.

Pozostaje nam obserwować, jak długo produkcja utrzyma się na pierwszym miejscu. Nowy sezon serialu wypuszczono 22 czerwca, ale Stranger Things udostępnił dwa ostatnie pełnometrażowe odcinki czwartego sezonu 1 lipca. Odcinki te będą uwzględnione w przyszłotygodniowych rankingach Nielsena, więc The Umbrella Academy może równie dobrze zostać zdetronizowane po zaledwie tygodniowym utrzymywaniu pozycji lidera.

The Umbrella Academy, Źródło; https://occ-0-769-784.1.nflxso.net/dnm/api/v6/E8vDc_W8CLv7-yMQu8KMEC7Rrr8/AAAABc4Bp4lmhdqWFXsSJ2ArJhM2GocEp-O0WKOaEz3PkDu0bN9wVIE_TZeEGAnvRgWQzSDHS0w-d0hSVM5xjCBAQQFZanTCpgydC2SN.jpg?r=0ce

The Umbrella Academy i Stranger Things zdecydowanie nie wydają się być w tej chwili zagrożone zejściem niżej niż pierwsze i drugie miejsce. Kolejnym serialem na liście jest serial Disney+ Obi-Wan Kenobi, któremu udało się uzyskać, aż 860 milionów minut oglądania. Nie ma co narzekać, ale to nic w porównaniu z wielomiliardowymi liczbami, jakie osiągają dwa najlepsze seriale Netflixa.

Ogólnie rzecz biorąc, Netflix całkiem nieźle radzi sobie na liście seriali oryginalnych, zajmując sześć z dziesięciu pierwszych miejsc. Oprócz The Umbrella Academy i Stranger Things, gigant streamingowy ma na swoim koncie Peaky Blinders, God’s Favorite Idiot, Ozark, The Lincoln Lawyer, Web of Make Believe: Death, Lies oraz The Internet w pierwszej dziesiątce. W przypadku listy dziesięciu najlepszych seriali Netflix radzi sobie jeszcze lepiej, zajmując aż siedem miejsc z Criminal Minds, NCIS, Cocomelon, All American, Grey’s Anatomy, Heartland i Supernatural. Warto zauważyć, że Nielsen rejestruje tylko minuty oglądane na odbiornikach telewizyjnych, a nie urządzeniach mobilnych czy komputerach. Mierzy również tylko publiczność w USA i uwzględnia tylko Apple TV+, Disney+, HBO Max, Hulu, Netflix i Prime Video na swoich wykresach streamingowych. Mimo wszystko, te liczby to ogromny sukces dla Netflixa.

Z takimi liczbami Netflix jest prawdopodobnie rozczarowany, że bracia Duffer planują jeszcze tylko jeden sezon Stranger Things. A co wy myślicie na ten temat?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments