Strzeż się, Burza nadchodzi… Recenzja „Zestawu przetrwania” – tylko dla fanów „Fortnite”.

Każdy z nas jest mniejszym lub większym fanem jakiejś aktywności. Bieganie, muzyka, czytanie książek oraz… gry wideo. Dzisiaj przedstawiam Wam Zestaw przetrwania do jednej z najpopularniejszych gier ostatnimi czasy.

Fortnite przyciąga swoją publikę przede wszystkim swoją darmowością i dostępnością – możemy tę grę znaleźć zarówno w wersji pecetowej jak i mobilnej. Jednak każdy gracz potrzebuje mniejszej lub większej pomocy w jej ogarnięciu. Czy to po to, by się bardziej „wkręcić”, czy po prostu jest jeszcze na samym początku swojej przygody z grami. Z tego powodu mam kilka przedmiotów, które pozwolą pomóc przynajmniej w jednym przypadku.

Fortnite Oficjalny Kalendarz na 2022 rok

Zacznijmy od największego elementu naszego Zestawu, czyli Fortnite Oficjalny Kalendarz na przyszły rok. Możemy go śmiało powiesić na ścianie, a dzięki barwnym ilustracjom wygląda naprawdę efektownie. Dodatkowo, duże pola, na które podzielono poszczególne miesiące, pozwalają na dokładne opisanie planów, jakie mamy w danym dniu. Jest to bardzo przydatne, zwłaszcza dla takich osób jak ja, które muszą mieć wszystko zaplanowane od A do Z, żeby o niczym nie zapomnieć.

Oficjalny przewodnik Fortnite. Nadzwyczajna Księga Quizów

Kolejną częścią Zestawu jest Nadzwyczajna Księga Quizów. Jest to swego rodzaju test wiedzy, posiadający setki pytań, podzielonych na 5 poziomów trudności (zwykłe, niepospolite, rzadkie, epickie, legendarne). Dedykowana jest zarówno dla „żółtodziobów” w grze, jak i tych, którzy myślą, że wiedzą o niej wszystko. Księga ma za zadanie sprawdzić, jak dużo wiemy o grze i czy naprawdę wiemy o niej tyle, ile myślimy. Sama w swoim życiu zagrałam w Fortnite dosłownie kilka meczy. Nie oglądałam żadnych trailerów, ani nie wczuwałam się w lore gry. Jednak mimo tych ‘ubytków’ w wiedzy potrafiłam odpowiedzieć na kilka najprostszych pytań. Zawsze to coś, zachęciłam się też do dalszego zgłębiania tajemnic tego epickiego świata. Może kiedyś, za kilka lat, będę mogła się poszczycić wiedzą absolutną, kto wie?

Oficjalny Przewodnik Fortnite. Gdzie jest Jonesy? Polowanie na łupy.

Jest to Fortnite’owa wersja książki Gdzie jest Wally. Różnica jest taka, że zamiast tytułowego Wally’ego, ruszamy na poszukiwania skinów z Battle Royale, a także niezbędnych do przetrwania przedmiotów i innych, zagadkowych elementów gry. Ja, mimo dość mocnych okularów, czasami musiałam się posiłkować odpowiedziami, bo po prostu wzrok mi się plątał od tych wszystkich kolorów i gromad postaci. Niemniej jednak, jest to coś nowego i interesującego w kategorii gadżetów dla fanów Fortnite.

Oficjalny Przewodnik Fortnite. Niezbędnik

To ostatni z elementów naszego Zestawu. Nie jest jednak wcale mniej ciekawy od pozostałej zawartości. Niezbędnik zawiera całą wiedzę, jakiej potrzebuje każdy gracz Fortnite. Znajdziemy tu dosłownie wszystko – porady, od czego zacząć, jak szlifować swoje techniki walki, czy jak sprawić, by nasi przeciwnicy mieli się przed nami na baczności. Niezbędnik poleca się zarówno nowym graczom, jak i weteranom Fortnite’owej rozgrywki.

Znaleźliście tu coś dla siebie? A może z chęcią przygarnęlibyście cały Zestaw Przetrwania? Z całego mojego żółtodziobowego serca zapraszam Was do zakupu. Niech Burza Was nie dopada, a V-Dolce spływają strumieniami. Czołem!

Moja ocena: 10/10

Cześć, tu Ola. Zgodnie ze swoim pseudonimem zaczytuję się głównie w fantastyce, ale nie pogardzę też dobrym kryminałem. Wciąż odkrywam nowe, ciekawe dla mnie gatunki książek. Gram też w gry( zazwyczaj przygodowe typu Tomb Raider czy ASC) Jestem szczęśliwa, że mogę Cię poznać!
0
Would love your thoughts, please comment.x