„Szczęściarz Hank” skasowany po pierwszym sezonie

AMC zdecydowało się na skasowanie Szczęściarza Hanka po pierwszym sezonie.

Seria jest adaptacją powieści Richarda Russo Straight Man. Aktor Bob Odenkirk, z seriali Breaking Bad i Better Call Saul, wcieli się w rolę Williama Henry’ego Devereauxa Jr., nieprawdopodobnego szefa wydziału angielskiego w słabo finansowanym college’u w upadłym regionie Pensylwanii. Balansuje on na krawędzi kryzysu wieku średniego i całkowitego załamania.

Bob Odenkirk in AMC’s „Lucky Hank” Sergei Bachlakov/AMC

Ośmioodcinkowa seria zadebiutowała w marcu i jest produkcją wytwórni Sony Pictures Television TriStar TV i Mark Johnson’s Gran Via. Aaron Zelman i Paul Lieberstein zaadaptowali książkę i pełnili funkcję współproducentów wykonawczych. Duo wyprodukowało serial wspólnie z Odenkirkiem, reżyserem Peterem Farrellym, Richardem Russo, Naomi Odenkirk i Marcem Provissiero.

To nie koniec kryzysu…

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy AMC Networks przeżywa trudny okres, anulując szereg nowości, takich jak: Damascus, Invitation to a Bonfire, a także drugie sezony seriali Pantheon, Moonhaven i 61st Street. Z kolei seria Mary & George z Julianne Moore przeniosła się do platformy Starz.

 

 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x