Szósty sezon „Lucyfera” z pierwszym klapsem!

Podczas gdy ostatnie kilka dni to mieszanka rozczarowujących wiadomości ze świata rozrywki, jest przynajmniej jedna dobra wiadomość, szczególnie dla fanów Gwiazdy Zarannej. Współtwórca serialu Joe Henderson ogłosił właśnie, że rozpoczęła się produkcja szóstego i ostatniego sezonu serialu!

W swoim tweecie Henderson wyraził radość z zakończenia kręcenia piątego sezonu, a także zauważył, że prace nad następnym rozpoczęły się ciężkiej pracy obsady i ekipy, aby zapewnić bezpieczny i „wystrzałowy” finał.

Dzisiaj jest nasz pierwszy dzień kręcenia szóstego sezonu Lucyfera! Tak się cieszę, że zakończyliśmy sezon 5 i będziemy pracować nad jego ukończeniem i dla Netflix! Dziękujemy naszej niesamowitej obsadzie i ekipie za ciężką i bezpieczną pracę oraz wystrzałowym finałem!!

 

Filmy DC znów w odwrocie… ale nie wszystkie!

W lipcu fani Lucyfera przeżyli ogromną niespodziankę, gdy ujawniono, że Netflix postanowił odnowić ulubiony serial fanów na szósty sezon po tym, jak sezon piąty został wcześniej uznany za ostatni. Podczas gdy perspektywa jeszcze większej liczby odcinków była ekscytująca dla fanów, zadała kilka dużych pytań na temat tego, jak będzie działać szósty sezon, ale Henderson i współ-showrunner Ildy Modrovich wyjaśnili w sierpniu, że dodatkowy sezon nie wpłynął tak naprawdę na sezon piąty w znaczący sposób.

Jedną z ważnych rzeczy, które sobie powiedzieliśmy, kiedy zgodziliśmy się na sezon 6, jest to, że nie chcieliśmy zmieniać sezonu 5, ponieważ uwielbialiśmy go. Kiedy zostanie wydany sezon 5B, myślę, że ludzie zobaczą, jak bardzo cały sezon pasuje do siebie jak, myślę, piękna układanka. Kocham to. Nie chcieliśmy zmieniać zakończenia, ale to, co zrobiliśmy, to właśnie zakończyliśmy sezon 5. W zasadzie odcięliśmy akt szósty, kiedy Ildy był w połowie pisania, a te historie, przez które tak czy inaczej pędziliśmy, z perspektywy czasu uświadomiliśmy sobie, że w niektórych sprawach poruszaliśmy się naprawdę szybko i podsumowywaliśmy momenty, które w rzeczywistości mogą być historiami.

Nie wiem jak Wy, ale ja mu wierzę. Pozostaje tylko czekać na sezon 5B i 6… a może i na kolejne?

0
Would love your thoughts, please comment.x