The CW ujawniło opisy swoich seriali! Wsród nich „Riverdale” i „Batwomen”

The CW zamieściło streszczenia premier sezonów czterech swoich seriali, w tym Riverdale i Batwoman. Co zdradzili?

Pandemia sprawiła, że seriale stacji The CW miały małe opóźnienie. Jednak w końcu część z nich trafi na ekrany w styczniu 2021 roku. Będą to drugi sezon Batwoman (17 stycznia), piąty sezon Riverdale (20 stycznia), drugi sezon Nancy Drew (20 stycznia) oraz nowy serial Walker (21 stycznia), czyli reboot  Strażnika Teksasu. The CW zaprezentowało w sieci oficjalne opisy premierowych odcinków, które możecie sprawdzić poniżej.

Riverdale:

Betty i Jughead prowadzą dochodzenie w sprawie pewnego autora, które kieruje ich na trop tajnego podziemia pokazów filmów dla dorosłych.  Aby zaimponować odwiedzającemu dowódcy Akademii Marynarki Wojennej, Archie zgadza się wziąć udział w pojedynku bokserskim z innym kandydatem – KO Kellym (gościnnie Zane Holtz). W międzyczasie, gdy Cheryl przygotowuje się do balu maturalnego, natrafia na ważny sekret, który Toni  przed nią ukrywa.

Batwomen:

Przyjaciele i rodzina Kate trzymają się nadziei, że bohaterka nadal może zostać odnaleziona. W tym czasie bezdomna 25-latka Ryan Wilder natrafia na kostium Kane. Pragnąc nigdy już nie być ofiarą, Ryan przywdziewa strój, by użyć go jako swojej zbroi i wkracza na ulice Gotham, eliminując członków nowego gangu zwanego False Face Society. Tymczasem zarówno Jacob, jak i Luke Fox rozpoczynają poszukiwania Kate, Mary Hamilton  boryka się z utratą kolejnego członka rodziny, Sophie Moore zmaga się z rzeczami, które nie zostały wypowiedziane jej pierwszej miłości , a Alice jest wściekła, że ​​ktoś dotarł do Kate, zanim zdążyła się zemścić. W tym samym czasie Bruce Wayne (gościnnie Warren Christie) powraca pod pretekstem poszukiwania Kate, ale prawda jest taka, że ​​chce odzyskać swój strój. Sytuacja staje się starciem oszustów, gdy Batwoman i Bruce zmierzą się ze sobą w pełnej akcji premierze sezonu.

Nancy Drew:

Nancy i ekipa Drew wciąż nie mogą się pogodzić z wizją ich śmierci. Teraz jeszcze bardziej zdają sobie sprawę, że muszą opracować plan powstrzymania Aglaeca, zanim będzie za późno. W międzyczasie detektyw Tamura (gościnnie Ryan-James Hatanaka) przybywa do miasteczka, aby sprowadzić Nancy na przesłuchanie, ponieważ jest teraz podejrzaną o napaść na tajemniczą dziewczynę znajdującą się w śpiączce.

Walker:

Cordell Walker, wdowiec i ojciec dwojga dzieci z własnym kodeksem moralnym, wraca do domu w Austin w Teksasie, po dwóch latach ukrywania się, tylko po to, by odkryć, że w domu czeka go bardzo ciężka praca. Kiedy Walker próbuje ponownie połączyć się ze swoim kreatywnym i troskliwym synem Augustem i upartą, nieco zbuntowaną nastoletnią córką Stellą, odkrywa, że ​​musi zmierzyć się ze swoją rodziną – Liamem, bratem Walkera, który wkroczył w życie jego dzieci podczas nieobecności Cordella, jego spostrzegawczą matką Abeline i jego konserwatywnym ojcem, farmerem Bonhamem. Były kolega Walkera, Larry James, jest teraz jego kapitanem w Strażnikach Teksasu. Walker znajduje nieoczekiwaną wspólną więź ze swoją nową partnerką Micki Ramirez, jedną z pierwszych kobiet w historii Strażników, a jednocześnie staje się coraz bardziej podejrzliwy co do okoliczności związanych ze śmiercią jego żony (gościnnie Genevieve Padalecki ).

Na który z tych seriali czekacie najbardziej? Piszcie w komentarzach!

 

 

 

 

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x