The Eternals – Czy Hercules zaliczy swój debiut?

W kwestii pojawiania się Herculesa w MCU krąży już kilka plotek. Nasiliły się zaś te, według których miałby wystąpić w The Eternals.

Nieco wcześniej mówiono o ewentualnym pojawieniu się herosa w serialu Loki, jednak teraz między innymi The Cinema Spot twierdzi, że będzie to jednak druga produkcja czwartej fazy MCU. Nie mamy jednak oczywiście żadnego potwierdzenia, przynajmniej na razie.

O czym będzie opowiadał film?

Eternals: film z czwartej fazy MCU. Opowie on o tytułowej grupie nieśmiertelnych istot z kosmosu. Zostały stworzone przez rasę Celestials i wysłane na Ziemię, by chronić planetę przed ich złymi odpowiednikami zwanymi Deviants. Wspomniana wcześniej Salma Hayek wcieli się w postać Ajak. Oprócz tego w obsadzie superprodukcji wystąpią także Richard Madden jako Ikaris, Angelina Jolie (Thena), Kumai Nanjiani (Kingo), Bryan Tyree Henry (Phastos), Lauren Ridloff (Makkari), Lia McHugh (Sprite) oraz Don Lee (Gilgamesh).

Za reżyserię filmu odpowiada Chloé Zhao. Natomiast scenarzystami zostali Matthew oraz Ryan Firpo. Na razie nie wiadomo zbyt wiele na temat fabuły. Zdradzono jedynie, że akcja rozegra się na przestrzeni tysięcy lat. Data premiery zaplanowano na 11 lutego 2021 roku.

Jestem ciekawa tej produkcji i chętnie zobaczę, a Was zaciekawiła?
Co myślicie o ewentualnym wprowadzeniu Herculesa do filmu?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x