„The Flash”: Mamy nowy zwiastun siódmego sezonu!

0
243

Stacja The CW dzisiaj w nocy udostępniła nowy zwiastun siódmego sezonu Flasha. Z niego wynika, że będzie się dużo działo.

Szybkość Flasha (Grant Gustin) może zanikać, ale on będzie walczył do resztek jego prędkości, aby uwolnić Iris (Candice Patton). Na szczęście nie będzie sam w sezonie siódmym, co pomoże Barremu Allenowi?

W nowym zwiastunie możemy zobaczeć, że Allen wejdzie do Mirrorverse z Killer Frost/Caitlin Snow (Danielle Panabaker).

Opis siódmego sezonu:

Po ekscytującym cliffhangerze w zeszłym sezonie, w którym nowa Mirror Master zwyciężyła i wciąż była na wolności w Central City, Flash musi się przegrupować, aby ją powstrzymać i znaleźć sposób na nawiązanie kontaktu z zaginioną żoną Iris West -Allen. Z pomocą reszty drużyny Flasha, w skład której wchodzą superbohaterowie Caitlin Snow, Cisco Ramon i Nash Wells, a także przybrany ojciec Flasha, Joe West, meta-adwokat  Cecile Horton, hardkorowa dziennikarka Allegra Garcia i genialny technicznie nerd Chester P. Runk… Flash ostatecznie pokona Mirror Master. Ale robiąc to, wyzwoli także jeszcze potężniejsze i niszczycielskie zagrożenie na Central City: takie, które zagrozi rozerwaniem jego drużyny – i jego małżeństwa – na strzępy.

Nowy sezon Flasha startuje 3 marca czasu polskiego.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments