czwartek, 18 sierpnia, 2022
Strona głównaSeriale/FilmyNewsy„The Flash": Znamy opisy pierwszych dwóch odcinków siódmego sezonu!

„The Flash”: Znamy opisy pierwszych dwóch odcinków siódmego sezonu!

Oficjalnie zostały wypuszczone opisy do pierwszego i drugiego odcinka The Flash.

Pierwszy będzie nosił tytuł All’s Well That Ends Wells:

Kiedy eksperyment mający na celu uratowanie szybkości Barry’ego (Grant Gustin) kończy się niepowodzeniem, Nash Wells (Tom Cavanagh) szuka sposobu na uratowanie Flasha i opracowuje niebezpieczny plan. W międzyczasie Iris (Candice Patton) dokonuje zaskakującej realizacji w Mirrorverse, a Cecile (Danielle Nicolet) mierzy się z Rosą Dillon (gościnnie Ashley Rickards). Alexandra La Roche wyreżyserowała odcinek napisany przez Sama Chalsena i Lauren Certo (# 701).

Natomiast odcinek drugi będzie zatytułowany The Speed of Thought:

Kiedy Barry (Grant Gustin) nagle zyskuje moc szybkiego myślenia, próbuje użyć swojego nowego daru, aby uratować Iris (Candice Patton). Podczas gdy Barry jest zachwycony swoją nową mocą, Cisco (Carlos Valdes) waha się, czy jej zaufać. Tymczasem Eva (gościnnie Efrat Dor) musi zmierzyć się z wstrząsającą prawdą. Stefan Pleszczyński wyreżyserował odcinek napisany przez Jonathana Butlera i Gabriela Garze (# 702).

Macie jakieś przemyślenia bądź teorie? Koniecznie je napiszcie.

Flash wraca 3 marca czasu polskiego.

Frosti
Interesuję się serialami i filmami. Nie pogardzę dobrą książką. Fantastyka i Science fiction zawsze mnie pochłaniają. W wolnym czasie lubię robić filmiki z postaciami z seriali.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

POPULARNE

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x