To już koniec „Arcane”! Netflix ogłosił smutną wiadomość.

Netflix ogłosił smutną wiadomość dla fanów League of Legends. To już koniec produkcji Arcane!

Netflix udostępnił długo oczekiwany zwiastun drugiego sezonu niezwykle popularnego serialu animowanego, ale ukazał się w nim także dość smutny news. Będzie on ostatnim, co oznacza, że ​​czas się przygotować na pożegnanie Piltover i Zaun.

Premiera 2 sezonu ma nastąpić w listopadzie tego roku. Serial zyskał rzesze fanów zarówno wśród graczy jak i osób, które nie miały do czynienia z League of Legends.  Wygląda jednak na to, że zespół produkcyjny zdecydował się nie wydłużać historii bardziej niż to konieczne.

Krótszy czas trwania serialu sugeruje, że nowe odcinki otrzymają całkiem dużą dawkę akcji, ponieważ Vi (Hailee Steinfeld) i Jinx (Ella Purnell) będą miały naprawdę mało czasu na określenie relacji między sobą.

Co sprawia, że serial jest taki niesamowity?

Jednym z elementów wyróżniających Arcane na tle innych ofert Netflix było to, że historia znalazła sposób, aby przyciągnąć uwagę zarówno fanów uniwersum League of Legends – skąd pochodzi ta historia – jak i nowicjuszy, którzy nie mieli pojęcia grze. Innym jest styl animacji, który zschwycał swoją odmiennością oraz dopracowaniam.

Co wiadomo o nowym sezonie?

Na razie Netflix milczy w sprawie szczegółów drugiego i ostatniego sezonu Arcane. Jak dotąd wiemy tylko, że napięcia między siostrami będą wzrastać proporcjonalnie do rozwoju wojny między Piltover a Zaun. Być może dla Jinx nie będzie już odwrotu.

Kto nie może się doczekać 2. sezonu Arcane? My na pewno! Zapraszamy do oglądania zwiastuna.

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x