Tom Ellis w „Outlander”? Kogo chciał zagrać?

Okazało się, że Tom Ellis – znany z roli Lucyfera – brał udział w przesłuchaniu do serialu Outlander.

Tę informację zdradził podczas rozmowy z Samem Heughanem dla magazynu Square Mile. Aktor starał się o podwójną rolę Franka Randalla i Black Jacka. Ostatecznie rolę otrzymał Tobias Menzies.

Zdradzę Ci mały sekret, – zaczął Elias. – Brałem udział w przesłuchaniach do Outlandera, nie do roli Jamiego Frasera, ale do roli Tobiasa Meziesa, Black Jacka Randalla. Pamiętam, jak podczas czytania scenariusza pomyślałem: >To jest naprawdę dobre<

Byłbyś genialny… ponieważ Frank Randall jest tą czarującą, kochaną postacią, a Black Jack, to druga rola, którą musiałbyś odegrać. Jest on brutalny. – dodał Heughan

Obecnie trwają zdjęcia do szóstego sezonu Outlander. Premiera prawdopodobnie dopiero w 2022 roku. Watro wspomnieć, że serial dostał zamówienie na 7. sezon.

 

 

 

 

 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x