TOP 3 najlepszych k-dram o zakochaniu się w szefie

fot: netflix

W południowokoreańskich serialach można znaleźć przeróżną tematykę — każdy może znaleźć coś dla siebie. Wiele z nich przedstawia historie o rozwoju relacji, które później przeradzają się w miłość.

W dzisiejszym zestawieniu chcielibyśmy polecić Wam trzy k-dram skupiające się na romantycznej relacji między pracownikiem, a szefem. Produkcje te zawierają niezwykle wzruszającą opowieść, która bardzo szybko podbija serca widza.

Oto nasza TOP 3 seriali, które warte są uwagi. Kolejność jest przypadkowa!

Strong Girl Nam-soon

Po pełnym emocji spotkaniu Nam-soon zbliża się do swojej rodziny. Hee-sik w dalszym ciągu bada sprawę narkotyków, a Nam-soon postanawia mu w tym pomóc.

Oferta biznesowa

Ha Ri umawia się na randkę w ciemno, udając swoją najlepszą przyjaciółkę, za dużą sumę pieniędzy. Jest przerażona, gdy okazuje się, że jej randka to Tae Mu, prezes firmy, w której pracuje. Co gorsza, Tae Mu jest zdeterminowany, by się z nią ożenić, nie wiedząc, że jest jego pracownicą. A czego najbardziej nie znosi? Kłamców.

Uśmiech losu

Podczas ostrej walki o spadek, czarujący bogacz ściera się ze swoją ciężko pracującą podwładną znaną z czarującego uśmiechu — którego on akurat nie cierpi.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x