TOP 4 podobnych filmów do „Zdrada to nie problem”, które warto zobaczyć

Fot: Netflix

Zdrada to nie problem to brazylijski thriller erotyczny dostępny na Netflixie. Produkcja ma szansę stać się międzynarodowym hitem streamera.

Film opowiada historię Babi, która odkrywa zdradę swojego długoletniego partnera i rozpoczyna nieoczekiwaną przygodę, kiedy poznaje sędziego Marco. Przygotowaliśmy dla Was 4 filmy, które są podobne do Zdrada to nie problem.

Chłopak z sąsiedztwa (The Boy Next Door) 2015 | Skyshowtime, Amazon Prime Video

Samotna nauczycielka z liceum ulega czarowi nastolatka, który wprowadza się do sąsiedztwa. Nie spodziewa się, że ich relacja doprowadzi do tragicznych konsekwencji.

Występują: Jennifer Lopez, Ryan Guzman, John Corbett.

365 dni 2020 | Netflix

Kobieta zostaje porwana przez nieznoszącego sprzeciwu szefa mafii, który daje jej 365 dni na to, by go pokochała.

W rolach głównych: Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone, Bronisław Wrocławski.

Fatal Attraction 1987 | SkyShowtime

Nowojorski prawnik pod nieobecność żony nawiązuje przelotny romans. Odrzucona kochanka nie pozwoli mu łatwo o sobie zapomnieć.

Występują: Glenn Close, Anne Archer, Ellen Hamilton Latzen

Uzależniona (Overdubbed) 2014 | Amazon Prime Video

Na podstawie bestsellerowej powieści Zane’a. Odnosząca sukcesy businesswoman Zoe Reynard wydaje się mieć wszystko – wymarzonego męża, którego kocha, dwójkę wspaniałych dzieci i kwitnącą karierę. Choć z zewnątrz wszystko wydaje się doskonałe, Zoe wciąż ulega pokusom, przed którym nie może uciec, ani nie może się oprzeć.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x