TOP 5 seriali, które warto obejrzeć, jeśli lubisz „The Last Of Us”

Nowa produkcja HBO The Last Of Us szturmem podbiła świat swoją głębią i dobrze napisaną historią.

Po zakończeniu pierwszego sezonu fani będą musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ na nowe odcinki trzeba będzie jeszcze poczekać.

Oto nasza lista, seriali, które warto zobaczyć po The Last Of Us:

The Rain ( |  | Netflix

Sześć lat po tym, jak roznoszony przez deszcz wirus spustoszył Skandynawię, brat i siostra dołączają do grupy młodych ocalałych, poszukując bezpieczeństwa — i odpowiedzi.

The 100 (2014) | Netflix

Nuklearna apokalipsa zniszczyła Ziemię. Wiek później stu mieszkańców stacji kosmicznej ma ustalić, czy planeta jest zdatna do życia.

The Last Ship (2014) | 5 sezonów | Amazon Prime Video

Serial oparty jest na powieści Williama Brinkleya i opowiada o załodze niszczyciela marynarki wojennej, która musi stawić czoło nowej rzeczywistości. Tajemnicza epidemia zabiła większość ziemskiej populacji, a członkowie załogi należą do ostatnich żywych ludzi na świecie.

The Walking Dead: World Beyond (2020) | 2 sezony | Amazon Prime Video

Serial opowiada o grupie nastolatków, którzy opuszczają swoje bezpieczne schronienie i wyruszają w podróż pełną niebezpieczeństw czyhających ze strony zombie i innych ludzi. Serial ukazuje apokalipsę zombie z zupełnie nowej, nieznanej dotąd w serii strony. Spin-off stanowi pomost między wydarzeniami z oryginalnej serii oraz pełnometrażowym filmem, którego bohaterem będzie Rick Grimes.

The Mandalorian | 3 sezony | Disney+

Po upadku Imperium kwitnie bezprawie. Samotny łowca nagród przemierza galaktykę, walcząc o przetrwanie w świecie pełnym zdrady i chciwości.

Mimo że The Mandalorian nie jest osadzony w postapokaliptycznym świecie, posiada wiele podobieństw do The Last of Us. Podobnie jak Joel, Din Djarin staje się niechętnym opiekunem, zanim będzie dla dziecka ojcem zastępczym.

Faktem jest to, że Pedro Pascal wciela się w obie postacie, odgrywając rolę zastępczego rodzica. W Mandalorianie Din Djarin i jego podopieczny wyruszają na różne przygody po galaktyce, co jest podobne do podróży Joela i Ellie w hicie od HBO.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x