Turecki serial „Złamane życie” od 20 listopada w NOVELAS+

© Televisa Internacional

Stacja NOVELAS+ zdecydowała się na emisję tureckiego serialu zatytułowanego Złamane życie. Co wiemy o tej produkcji?

O czym jest turecki serial Złamane życie?

Piękna i ambitna Deniz (Meltem Akçöl) po ukończeniu studiów wraca w rodzinne strony do Izmiru. Niespodziewanie zwykła dziewczyna i mężczyzna o imieniu Çinar (Erdem Yilmaz), wywodzący się ze słynnej w mieście rodziny Kocabey, zakochują się w sobie. Na drodze ich pięknej relacji stanie jednak rodzina, która nie popiera związku dwójki młodych.

Zakochani, aby ocalić istniejące między nimi uczucie, będą musieli zmierzyć się z wieloma trudnościami i postawić się bliskim. Nikt się nie spodziewa, jak wiele są w stanie zrobić najbliżsi, aby przeszkodzić zakochanym. Czy miłość przezwycięży wszystkie trudności? Jakie sekrety rodzinne wyjdą na jaw na skutek prowadzonych przez krewnych intryg?

Kogo zobaczymy w obsadzie?

W tureckim serialu Złamane życie zobaczymy: Meltem Akçöl, Erdem Yılmaz, Mine Çayıroğlu, Burcu Almeman, Atsız Karaduman, Murat Onuk, Arbnora Ademaj, Zafer Öztürk, Uğurhan Tekin, Felicia Sağnak, Erdi Ünver, Mustafa Bademoğlu, Yeşim Çelebi, Hatice İrkin, Sedat Berke Özkök, Ümit Ufuk Tosun, Sabriye Günüç, İbrahim Coşkun, İbrahim Coşkun, Özlem Fidan Kamalıoğlu, Serdar Kamalıoğlu, Mesude Türkmen, Hilal Attar.

Seria Złamane życie będzie emitowany od 20 listopada 2023 roku o godzinie 15:55, od poniedziałku do piątku. Łącznie ma zostać wyemitowanych 125 odcinków.

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
1
0
Would love your thoughts, please comment.x