Twórcy serialu „Dom z papieru” zrobili nowy serial! Wiemy już, kiedy premiera.

White Lines to nowy serial od Netflix, gdzie twórcą jest sam Alex Pina. Twórca najpopularniejszego serialu na świecie, czyli Domu z papieru. Czy to będzie kolejny hit na Netflix? 

Alex Pina już ma za sobą kilka serialowych hitów. Stoi on za sukcesem takich seriali jak Uwięzione, Dom z papieru, a już niebawem będzie można obejrzeć nowy serial pod tytułem White Lines. Premiera tego serialu przewidywana jest na 15 maja. Producentami serialu są m.in. Andy Harries i Sharon Hughff.

O CZYM BĘDZIE NOWY SERIAL TWÓRCÓW DOMU Z PAPIERU ORAZ THE CROWN?

Po 20 latach od tajemniczego zaginięcia sławnego manchesterskiego DJ-a na Ibizie odnajduje się jego ciało. Siostra mężczyzny wraca na hiszpańską wyspę, żeby dowiedzieć się, co tak naprawdę się stało. W czasie śledztwa, w świecie imprez, wielkich jachtów, kłamstw i ludzi żyjących na krawędzi, kobieta będzie musiała zmierzyć się z ciemną stroną swojej osobowości — czytamy z oficjalnego wpisu. Pierwszy sezon ma liczyć 10-godzinnych odcinków.

KTO ZAGRA W WHITE LINES?

W obsadzie nowego serialu Netflixa znalazły się takie osoby jak: Laura Haddock (Strażnicy Galaktyki, Transformers: Ostatni Rycerz), Juan Diego Botto (Dobre Zachowanie), Marta Milans (Shazam!), Nuno Lopes (Święty Jerzy, Linie Wellingtona), Laurence Fox (Wiktoria, Lewis), Daniel Mays (Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie), Angela Griffin (Specjalistki).

Zdjęcia promujące pierwszy sezon: 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x