Ujawniono szczegóły dwóch odcinków piątego sezonu „Lucyfera”!

Piąty sezon już za dwa tygodnie, więc co jakiś czas pojawiają się nowinki. Matt Mittovich oglądał pierwsze osiem odcinków i postanowił wyjawić ciekawostki na temat dwóch z nich. Co zdradził?

Według dziennikarza ujrzymy, jak Lucyfer wykorzysta swoje umiejętności detektywistyczne w… piekle. Ma rozwiązać tam pewną tajemnicę i jednocześnie pomoże Chloe wyjaśnić sprawę na Ziemi. Prawdopodobnie te zdarzenia mogą być powiązane ze sobą.

Zapowiada również, że piąty odcinek będzie najbardziej emocjonujący i poruszający. Wyjawił, iż będzie miało to związek z rozwojem wątków kilku postaci.

Natomiast trzeci odcinek będzie pełen humoru. Twórcy postanowili otworzyć jedną z najzabawniejszych scen z przygód bohaterów.
W nim Chloe i reszta będą rozwiązywać sprawę kryminalną na planie serialu produkowanego przez Warner Bros – o pani detektyw i diable.
Czeka nas niesamowita dawka emocji. Kto już nie może się doczekać?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x