„Vermem Seni Ellere” to dobrze zapowiadający się letni serial turecki

fot: ATV.COM.TR odcinek 2

Vermem Seni Ellere jest jednym z najciekawszych seriali letniego okresu na ekranie ATV. Przed duetem: Emre Bey i Buse Meral jest spore wyzwanie.

Obaj młodzi aktorzy na chwilę obecną dobrze dogadują się poza planem, a widzowie są pod wrażeniem ich energii i gry aktorskiej. Szczególnie fanom spodobał się kontrast między historią Mehmeta i Zeliş.

„Mehmet i Zeliş są jak ogień i proch strzelniczy. W rzeczywistości, to dwa przeciwstawne bieguny, ich miłość będzie kontrowersyjna. Dwie słodkie postacie sprzeczające się na początku.”

– powiedziała Buse Meral

Dodatkowo, serial jest kręcony w przepięknych miejscach, między innymi w Ordu. Reżyser Ali Balcı powiedział, że są to malownicze regiony, które umożliwiają bliski kontakt z naturą.

Drugi odcinek Vermem Seni Ellere był najchętniej oglądaną produkcją w kategorii all people. Świadczy to o tym, że projekt przyciągnął uwagę widzów.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x