W Bourne Woods trwa kręcenie scen z głównym bohaterem „Wiedźmina”!

Ubiegły tydzień był bardzo pracowity dla ekipy Wiedźmina. Filmowanie odbywało się na wzgórzach, stawach lub lasach w Surrey. Najnowsze doniesienia podają nam, że w piątek trwało dalsze kręcenie scen z aktorem wcielającym się w postać Rzeźnika z Blaviken.

Jeden z lokalnych fanów Wiedźmina oraz czytelnik Redanian Intelligence, który przedstawił się jako Harry, miał przyjemność podpatrzenia niektórych rzeczy. Twierdzi, że widział Henry’ego Cavilla w pełnym kostiumie. Ponadto jego uwadze nie uszedł specyficzny wygląd lasu. Część była starannie udekorowana sztucznym śniegiem oraz można było ujrzeć efekt dymu.

Według relacji Harry’ego wspomniane sceny były kręcone w lesie, w którym najwidoczniej Geralt miał niemałe problemy. Całkiem możliwe, że był przetrzymywany w niewoli i być może był przywiązany do drzewa. Niestety Cavill był jedynym rozpoznawalnym i widocznym aktorem na miejscu. Prawdopodobnie znajdowali się tam również i porywacze Geralta, których tożsamość jest nieznana. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekanie na drugi sezon, który odsłoni nam w pełni tę scenę. Przecieki utrudnia obecnie Netflix, który znacznie zaostrzył możliwość wycieków zdjęć z planu, co praktycznie nie umożliwia lokalnym obserwatorom wynoszenia niepożądanych informacji.

To nie koniec doniesień prosto z planu. Reżyser znany z między innymi The Umbrella Academy — Stephen Surijk — pochwalił się na Instagramie zdjęciem, które może sugerować świętowanie wraz z ekipą obecną w Bourne Woods. Jak wiadomo Surijk, będzie reżyserem pierwszych dwóch odcinków nowego sezonu Wiedźmina. Jednakże wygląda na to, że reżyser nie skończył przedtem swojej pracy nad serialem, ponieważ w piątek nadzorował pilnie pracę za kamerami.

Powrót Stephena Surijka może wydawać się dziwny. Dlaczego? Otóż dlatego, że już w lutym wiedzieliśmy, że reżyser pracował nad pierwszym i drugim odcinkiem nadchodzącego sezonu. Jeden z odcinków dotyczył następstw i skutków bitwy pod Sodden, natomiast drugi był w głównej mierze poświęcony Geraltowi. A więc może to oznaczać, że Stephen tylko dokańczał i dopracowywał ostatnie elementy wspomnianych odcinków. Choć nie można wykluczać tego, że doświadczony reżyser dostał do zrobienia kolejny. W końcu, jak wiemy Geeta Patel, ostatecznie nie zrealizuje szóstego i siódmego odcinka. Oficjalnie wiemy, że jednym z odcinków zajmie się Louise Hooper, ale wciąż nie mamy pojęcia, kto wyreżyseruje jeden z tych pozostałych epizodów.

A na koniec zdjęcia pochodzące od lokalnych obserwatorów, którzy mogli odwiedzić miejsce piątkowych zdjęć podczas weekendu, w którym trwała przerwa w filmowaniu. Trzeba przyznać, że wygląda to bardzo ładnie.

Premiera drugiego sezonu Wiedźmina nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Planowana jest na drugą połowę 2021 roku. Zdjęcia do nowego sezonu mają potrwać do lutego.

0
Would love your thoughts, please comment.x