W jakiej kolejności oglądać serię „Świąteczny książę”?

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia i wiele osób w ten czas ogląda filmy świąteczne między innymi na Netflixie.

Dziś przyjrzymy się serii Świąteczny książę. Produkcja doczekała się sporej grupy fanów, którzy od trzech lat oglądają kolejne części ekranizacji. Wiele osób miało wątpliwości, od którego filmu zacząć przygodę z tą serią.

Pierwszą produkcją, od której trzeba zacząć to Świąteczny książę, który swoją premierę miał w 2017 roku. Produkcja bardzo szybko podbiła serca fanów.

Opis: Młoda dziennikarka dostaje prezent jeszcze przed świętami – zostaje wysłana za granicę, aby przygotować materiał o dziarskim księciu, który wkrótce ma zostać królem.

Kolejnym filmem, który można obejrzeć po pierwszej części to Świąteczny książę: Królewskie wesele z 2018 roku. Jest to kontynuacja dalszych losów Amber i księcia Richarda.

Opis: Rok po tym, jak pomogła Richardowi zdobyć koronę, Amber przygotowuje się do ślubu z ukochanym. Kłopot w tym, że nie bardzo widzi siebie w roli królowej.

Ostatnim filmem z serii Świąteczny Książę to Świąteczny książę: Królewskie dziecko z 2019 roku. Niestety na chwilę obecną nic nie wiadomo odnośnie czwartej części i czy w ogóle powstanie.

Opis: Aldovia dostaje pod choinkę cudowny prezent – królewskie dziecko. Królowa Amber musi jednak odnaleźć zawieruszony traktat pokojowy, by ocalić rodzinę i całe królestwo.

Lista kolejności oglądania:

  1. Świąteczny książę (2017)
  2. Świąteczny książę: Królewskie wesele (2018)
  3. Świąteczny książę: Królewskie dziecko (2019)

Wszystkie części można obejrzeć na platformie Netflix.

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x