Warner Bros walczy o powrót Christophera Nolana

Słynny reżyser przez laty związany był z Warner Bros, jednak po pewnych kontrowersjach przeszedł do studia Universal.

Mężczyzna odszedł od Warner Bros, gdy podjęto decyzję, że ich filmy w trakcie pandemii będą trafiały jednocześnie do kin i na HBO MAX, w tym między innymi Tenet w reżyserii Nolana. Mężczyzna jest wielkim zwolennikiem kinowej premiery swojego produktu, więc po tym zdarzeniu odszedł do studia Universal Pictures, gdzie nakręcił najnowszą produkcję Oppenheimer. Włodarze Warner Bros myślą jednak o sprowadzeniu go z powrotem.

Jak donosi serwis Variety, na konto wybitnego reżysera przelano siedmiocyfrową kwotę, która ma być bonusem na wspomniany wcześniej film. Jednocześnie Warner Bros chce zakończyć konflikt i ponownie współpracować z Christopherem Nolanem.

Współpraca między reżyserem a studiem rozpoczęła się w 2005 roku, wraz z pierwszym Batmanem z Christianem Bale’em w roli tytułowej. Sam zainteresowany nie wypowiadał się na temat swojej przyszłości. Studio Universal na pewno nie będzie chciało tak łatwo zrezygnować z Nolana, po Oppenheimerze, który zapowiada się być jednym z hitów tego roku.

Zobacz także:

0
Would love your thoughts, please comment.x