„Wesołego małego Batmana” – czyli syn zamaskowanego nietoperza w stylu „Kevina samego w domu”

Amazon zaprasza fanów DC do spędzenia świąt w rezydencji Wayne’ów Opublikowano zwiastun Wesołego małego Batmana, animowanego filmu świątecznego, którego premiera odbędzie się w piątek, 8 grudnia 2023 roku.

Oto, czego możemy się spodziewać po tej produkcji:

„W te święta Damian Wayne chce być superbohaterem jak jego tata – jedyny i niepowtarzalny Batman. Kiedy chłopak zostaje w Wigilię sam w domu, podczas gdy Nietoperz walczy z najgorszymi superzłoczyńcami Gotham, natrafia na nikczemny spisek mający na celu kradzież Bożego Narodzenia. Musi zrobić wszystko, by uratować to święto”.

Animacja zawiera głosy Luke’a Wilsona, Yonasa Kibreaba, Jamesa Cromwella i Davida Hornsby’ego. Program został napisany przez Morgana Evansa i Jase’a Ricciego, a wyreżyserowany przez Mike’a Rotha, z wykorzystaniem muzyki Fall Out Boy.

Jeśli ten projekt brzmi Wam znajomo, to prawdopodobnie dlatego, że został po raz pierwszy ogłoszony dla Maxa w 2022 roku (kiedy jeszcze nazywał się HBO Max). Był to jeden z kilku tytułów, w tym świąteczny film Steve’a Urkela z Jaleelem White’em w roli tytułowej, który został nagrany na płyty.

Poniżej możecie obejrzeć trailer:

Co o tym sądzicie? Czekacie na przygody młodego Nietoperza?

Cześć, tu Ola. Zgodnie ze swoim pseudonimem zaczytuję się głównie w fantastyce, ale nie pogardzę też dobrym kryminałem. Wciąż odkrywam nowe, ciekawe dla mnie gatunki książek. Gram też w gry( zazwyczaj przygodowe typu Tomb Raider czy ASC) Jestem szczęśliwa, że mogę Cię poznać!
0
Would love your thoughts, please comment.x