Strona głównaSeriale/FilmyNewsyWszystko, co wiemy o trzecim sezonie „Virgin River”!

Wszystko, co wiemy o trzecim sezonie „Virgin River”!

Trzeci sezon Virgin River został potwierdzony (i prawdopodobnie zakończono już zdjęcia). Oto wszystko, co wiemy do tej pory o kolejnej części przygód Melindy.

Seria przez długi czas była bardzo popularna i znajdowała się w pierwszej dziesiątce Netflixa w większości regionów na całym świecie. Ostatecznie na początku stycznia 2021 roku zniknęła z TOP 10.

Pierwsze informacje o 3. sezonie Virgin River pojawiły się w lipcu 2020 roku, kiedy przedłużono serial jeszcze przed drugą serią. Prace nad kolejną odsłoną miały się rozpocząć w sierpniu i potrwać do grudnia ubiegłego roku.

Oficjalna informacja Netflixa odnośnie zamówienia Virgin River na następny sezon pojawiła się 18 grudnia. Jeszcze przed wznowieniem trwały prace na planie zdjęciowym. Potwierdzają to zdjęcia członków obsady opublikowane na Twitterze.

Opierając się na harmonogramach produkcji z poprzednich lat, można spekulować, że kręcenie trzeciej części serii faktycznie się zakończyło. Obecnie rozpoczyna się długi proces edycji (w tym dubbingu na inne języki) i przygotowania do premiery.

Kto znajdzie się w obsadzie trzeciego sezonu Virgin River ?

Aktorzy, których na pewno zobaczymy, to: Martin Henderson, Alexandra Breckenridge, Jenny Cooper, Grayson Maxwell Gurnsey, Tim Matheson, Benjamin Hollingsworth i Colin Lawrence.

Jasmine Vega w nowym sezonie zagra Stellę. Wcześniej wystąpiła w takich produkcjach, jak: Chilling Adventures of Sabrina jako Lizzie i DC’s Legends of Tomorrow.

Oprócz tego w trzeciej odsłonie zobaczymy Zibby Allen (The Flash), która wcieli się w Brie, siostrę Jacka oraz Stacey Farber – jako córkę Lilly, Tarę Anderson.

Wśród obsady zadebiutują:

  • Kerën Burkett jako pielęgniarka na ostrym dyżurze
  • Jessie Liang jako Dr. Benson
  • Janet Walmsley jako pani Gardner

Kiedy premiera Virgin River 3 na platformie Netflix?

Data premiery nie została jeszcze ogłoszona. Biorąc pod uwagę harmonogram produkcji, jest bardzo prawdopodobne, że dalsze losy bohaterów zobaczymy pod koniec 2021 roku.

Czy na Netflixie będzie 4. sezon Virgin River?

Przewidywanie tego może być trochę przedwczesne. Prawdopodobnie dowiemy się o czwartym sezonie tuż przed rozpoczęciem emisji trzeciego. Tak było w przypadku poprzednich odsłon.

 

 

 

Agata
Agata
W internecie możecie mnie znaleźć jako Aika. Miłośniczka kotów, książek i dobrej herbaty! Najbardziej preferuję fantastykę i romanse, ale innymi gatunkami nie pogardzę. Dodatkowo w moim sercu gości jeszcze teatr i taniec.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

POPULARNE

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x