Wszystko, co wiemy odnośnie czwartej części „Chilling Adventures of Sabrina”! To już koniec!

W nowej części obie wersje Sabriny będą walczyć o przetrwanie. Po raz pierwszy Shipka będzie miała podwójne kłopoty w czwartej serii.

Niestety 31 grudnia 2020 roku po raz ostatni zobaczymy najnowsze przygody Sabriny w serwisie Netflix. Platforma skasowała serial niespodziewanie po czwartej części. W planach były kolejne sezony. Na chwilę obecną nawet HBO Max nie zainteresowała się produkcją.

Oficjalnie platforma Netflix potwierdziła, że premiera czwartej części Chilling Adventures of Sabrina pojawi się w czwartek 31 grudnia 2020 roku.

Czego możemy spodziewać się w czwartej części CAOS?

  • Dwie Sabriny = podwójne kłopoty

Kto może sprawić więcej niż jedna Sabrina Spellman? Druga wersja jej. Pod koniec trzeciej części Sabrina znalazła się w pętli czasu, która ostatecznie spowodowała, że stworzyły się dwie wersje siebie w tej samej linii czasu.

Pierwszym ziarnem potencjalnej katastrofy jest jajo, które wykluło się dzięki rytuałowi przeprowadzonego przez Blackwooda. Ma ono doprowadzić do zagłady świata. Możliwe, że zostanie ono użyte przeciwko Sabrinie, aby odesłać jej drugą wersję, w przeszłość jak Ambrose odkryje tajemnice kuzynki.

Pierwsza wersja Sabriny będzie żyć jako nastolatka, podczas gdy jej druga wersja jest Królową Piekła. Myślę, że zbyt długo nie minie, zanim jej ciotki Hilda i Zelda odkryją prawdę.

Druga Sabrina będzie musiała pilnować swoich pleców, ponieważ jej ojciec Lucyfer Morningstar i Lillith spodziewają się dziecka. Jeśli okaże się, że dziecko zbuntowanego anioła jest chłopcem, wybuchnie konflikt rodzinny. Ojciec Sabriny za wszelką cenę będzie chciał zasadzić swoje dziecko na tronie Piekła.

  • Czy ciocia Zelda znajdzie nową miłość? Hilda weźmie ślub!?

Po utracie „darów” Lucyfera, Kościół Nocy w trzeciej części walczył, aby odzyskać magię. Udało się. Teraz już nie oddają czci Szatanowi, lecz Hekate. Sabat już nie potrzebuje Lucyfera.

Spowodować to może spore zamieszanie w sabacie, ponieważ na pewno znajdzie się ktoś, kto dalej uważa Lucyfera jako swojego Pana. W dodatku Zelda w końcu znalazła miłość u boku Mambo Marie, całując ją. Myślę, że między Paniami może być trochę rozterek miłosnych.

Natomiast jeśli chodzi o uroczą ciocię Hildę, to teraz jest zaręczona z panem Cee! Mam nadzieję, że po czterech częściach w końcu znajdzie miłość swojego życia i wyjawi swój sekret.

Więcej informacji odnośnie czego możemy się spodziewać w czwartej części Chilling Adventures of Sabrina wkrótce!

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x