Wznowiono zdjęcia do czwartej części „Listów do M”!

Twórcy kolejnej części wrócili na plan i wszystko wskazuje, że film trafi do kin zgodnie z planem!

O powrocie ekipy na plan filmu Listy do M. 4 poinformowała na swoim Instagramie występująca w jednej z głównych ról Magdalena Różczka. Informację o wznowieniu zdjęć, po przerwie spowodowanej pandemią, można znaleźć też na oficjalnym koncie filmu na Instagramie.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

W Warszawie zima…. kocham moją pracę😂🌸 #listydom4

Post udostępniony przez Magdalena Rozczka (@magdalena_rozczka)

Jeszcze przed wybuchem pandemii data premiera filmu została ustalona na 4 listopada 2020 r. O tym, że nic się w tych planach nie zmieniło, poinformowała PAP Life Anna Trzewiczyńska z firmy Kino Świat, która jest dystrybutorem filmu Patricka Yoki.

W czwartej części popularnej komedii świątecznej ponownie zobaczymy aktorów znanych z poprzednich odsłon cyklu. W filmie Listy do M. 4 swoje role powtórzą: Borys Szyc, Izabela Kuna, Wojciech Malajkat i Mateusz Winek.

Pojawi się także wiele nowych postaci. Między innymi Magdalena Boczarska, która wcieli się w rolę nowej szefowej postaci granej przez Tomasza Karolaka. W wątku Magdaleny Różczki i Borysa Szyca sporo namiesza Vanessa Aleksander, która zagra ostrą, sztywną i zasadniczą policjantkę Monikę. Oprócz nich w filmie wystąpią również Cezary Pazura, Rafał Zawierucha i Janusz Chabior.

Oglądaliście poprzednie trzy części? Czekacie na kolejną?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x