„Yalanci”: Salih Bademci na jednym planie ze swoją żoną

Salih Bademci gra główną rolę w serialu Yalanci. Na jednym planie spotkał się ze swoją żoną Imer Ozgun.

Salih Bademci i Imer Ozgun pobrali się w 2015 roku i mają córkę Iklim. Para gra razem w serialu Yalanci – polski tytuł Kłamca, gdzie Saliah gra główną rolę Mehmeta Emira Gürsoya, a İmer powierzono rolę Canan.

Szczęśliwy duet aktorów, który wcześniej pojawiał się razem przed kamerą w serialu Narzeczona ze Stambułu, coraz bardziej jest widoczny w świecie celebrytów. Salih Bademci w jednym z wywiadów szczerze odpowiadał na pytania dotyczące jego związku.
Powiedział między innymi, że „(…)największą wadą aktorstwa jego żony jest to, że czasami nie można jej lubić w tym aktorstwie. Ponieważ tak dobrze wie, jakim jestem aktorem…że nie daje się nabrać”.

Odpowiedział też na pytanie „Czy miłość człowieka trwa 15 lat?” w następujący sposób:

Kobieta i mężczyzna zmieniają się podczas związku. Ważne jest, czy zmienią się w taki sposób, który sprawi, że druga strona będzie smutna czy szczęśliwa. Imer nie jest tą samą kobietą, ani ja nie jestem tym samym mężczyzną. Dlatego ta relacja istnieje od 15 lat”.

Kłamca to bardzo ambitna produkcja STAR TV w tym sezonie. Jest to remake serialu Liar. Niewinna kolacja między Deniz (Burçin Terzioğlu) a Mehmetem Emirem (Salih Bademci) zamienia się w koszmar. Tylko we dwoje znają prawdę o wspólnie spędzonej nocy i na razie to wielka tajemnica, kto jest tytułowym Kłamcą.

 
1
0
Would love your thoughts, please comment.x