„Yalı Çapkını” z zamówieniem na trzeci sezon. Wielki błąd…

Stacja Star TV postanowiła przedłużyć Yalı Çapkını o trzeci sezon, jeszcze przed zakończeniem drugiego. Czy to był dobry ruch?

Bez wątpienia pierwsza część opowiadająca o losach Ferita i Seyran, odniósła ogromny sukces w Turcji, a także za granicą. Serial zajmował wysokie miejsca w rankingach oglądalności. Druga seria Yalı Çapkını od pewnego czasu notuje spadki w porównaniu z konkurencją, choć wciąż cieszy się popularnością.

Turecka produkcja zaczęła powtarzać się, prezentując te same schematy narracyjne. W kolejnych odcinkach Ferit znów stara się o miłość swoją ukochanej… Czy nie jest to już przesyt? Nowa część nie wnosi niczego nowego do fabuły serialu.

Pomimo ogromnej krytyki, jaką spotkał się drugi sezon Yalı Çapkını, Star TV zdecydowało się przedłużyć swoją flagową produkcję o trzeci sezon. Ta decyzja może okazać się gwoździem do trumny dla całego serialu.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x