Zabawna komedia „Masz Ci los!” już w lutym w polskich kinach

fot. Paweł Drabik

Co by było, gdyby szczęście w końcu się do ciebie uśmiechnęło, ale okazało się, że inni też chcą się podzielić wygraną, nawet z niezbyt lubianą rodziną? A co, gdyby jeszcze jeden problem stanął między tobą a milionami?

Masz Ci los! to nowa, pełna zwrotów akcji komedia od duetu Drabik/Chaciński z firmy filmowej Gigant Films, twórców takich produkcji jak Planeta Singli i Juliusz.  Producentem filmu jest CANAL+, a dystrybutorem Kino Świat.

O czym jest film Masz Ci los!?

Podczas stypy po pogrzebie ukochanego dziadka rodzina orientuje się, że w loterii padły właśnie numery, którymi staruszek grał przez całe życie. Nie ma czasu na rozpacz i łzy, kiedy zwycięski kupon jest w marynarce. Trzy metry pod ziemią. Rodzina i przyjaciele nagle z wielką mocą odczuwają potrzebę zobaczenia dziadka jeszcze raz… Do gry niespodziewanie wkracza także ksiądz okolicznej parafii, który doskonale wie, co knują krewni i sam chętnie odświeżyłby kościół (i nie tylko) przy pomocy pieniędzy z wygranej. Zaczyna się wyścig na pomysły, intrygi i podstępy. Najlepiej takie, żeby fortuną podzielić się z możliwie najmniejszą liczbą pozostałych. A najchętniej z nikim. Człowiek jest z gruntu dobry… ale nie, gdy w grę wchodzą wielkie pieniądze!​

Reżyseria: Mateusz Głowacki (Planeta Singli. Osiem historii)
Scenariusz: Mateusz Głowacki, Łukasz Światowiec (Planeta Singli, Juliusz, Planeta Singli. Osiem historii), Michał Chaciński (Planeta Singli, Juliusz, Planeta Singli. Osiem historii), Radosław Drabik (Planeta Singli, Juliusz)

Kto zagrał w filmie Masz Ci los!?

Obsada: Izabela Kuna (Teściowie, Listy do M. 4), Piotr Głowacki (Planeta Singli 1-3, 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach), Sonia Bohosiewicz (Narzeczony na niby, Usta, usta), Rafał Rutkowski (Juliusz, Bo we mnie jest seks), Robert Wabich (Listy do M. 4, 365 dni: Ten dzień), Marian Dziędziel (Zabawa zabawa, Moje córki krowy), Iwona Bielska (Polityka, Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej), Wiktoria Kruszczyńska (Wszystkie nasze strachy), Michał Sikorski (Czarna owca, Wszyscy moi przyjaciele nie żyją), Mikołaj Grabowski (Kariera Nikosia Dyzmy, Żeby nie było śladów).

Kiedy premiera filmu Masz Ci los!?

Premiera zaplanowana jest na 3 lutego 2023 roku w polskich kinach!

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x