Zakończenie serialu „Cobra Kai” zbliża się wielkimi krokami!

W ramach festiwalu Netflix Is A Joke gigant streamingowy zapowiedział, że finałowy sezon popularnego serialu będzie liczył 15 odcinków, przy czym sezon zostanie podzielony na trzy pięcioodcinkowe bloki.

Premiera pierwszych pięciu odcinków odbędzie się 18 lipca, a następnych 28 listopada. Ostatnie pięć epizodów serialu ukaże się w 2025 roku, a dokładna data zostanie ogłoszona w późniejszym terminie.

W ostatnim sezonie dowiemy się, z jakimi przeciwnościami losu będzie mierzyć się drużyna Cobra Kai, która została wypędzona z Doliny w finale piątego sezonu. Jak głosi oficjalny wpis:

Nasi sensei i uczniowie muszą zdecydować, czy i w jaki sposób wezmą udział w Sekai Taikai – mistrzostwach świata w karate.

Ralph Macchio, William Żabka, Martin Kove i Yuji Okumoto ponownie wcielają się w role z serii filmów Karate Kid. W rolach głównych występują: Xolo Maridueña, Jacob Bertrand, Mary Mouser, Tanner Buchanan, Peyton List, Gianni DeCenzo, Courtney Henggeler, Vanessa Rubio, Dallas Dupree Young, Alicia Hannah-Kim, Griffin Santopietro i Oona O’Brien.

Cobra Kai został opracowany przez Josha Healda, Jona Hurwitza i Haydena Schlossberga, którzy są producentami wykonawczymi za pośrednictwem Counterbalance Entertainment. Will Smith, James Lassiter i Caleeb Pinkett są producentami wykonawczymi dla Westbrook Studios wraz z Susan Ekins we współpracy z Sony Pictures Television. Ralph Macchio i William Żabka są także producentami wykonawczymi.

0
Would love your thoughts, please comment.x