Zdjęcia do specjalnego odcinka „Friends” ruszą w sierpniu!

Według wcześniejszych ustaleń specjalny odcinek Friedns był zapowiadany na 26 maja 2020 roku. Jednak z powodu pandemii koronawirusa zdjęcia zostały przełożone!

Nowa platforma HBO MAX zapowiedziała, że powstanie specjalny odcinek z oryginalną obsadą Przyjaciół, który miał być nagrany na 26 maja 2020 roku. Jednak nie doszło do skutku, więc zdjęcia do reaktywacji Friends rozpoczną się w sierpniu.

Marta Kauffman podzieliła się informacją, że:

„Mamy nadzieję, że będziemy mogli kręcić w sierpniu, jeśli wszystko będzie dobrze i nie będzie wcześniejszej drugiej fali (Chodzi o sytuację związaną z pandemią COVID-19), a studio będzie otwarte”.

Podczas kręcenia specjalnego odcinka Friends nie zabraknie Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisy Kudrow, Davida Schwimmera, Matthew Perry i Matta LeBlanc, a także producentów.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x