Zdjęcia do trzeciego sezonu „Wiedźmina” będą kręcone tylko w Wielkiej Brytanii?

Andrzej Sapkowski, tworząc historię o Wiedźminie, sporo lokalizacji opierał na cześć prawdziwych europejskich lokacji, takich jak Montecalvo czy Angouleme.

Z powodu pandemii COVID-19 zdjęcia do drugiego sezonu Wiedźmina były nagrywane w Wielkiej Brytanii. Tymczasem oficjalnie pojawiła się informacja, że ekipa przygotowuje się do powrotu do Europy w trzeciej serii.

Nowe odcinki mają powstawać między innymi we Włoszech, Słowenii i Chorwacji. Zdjęcia mają rozpocząć się na początku marca we włoskiej prowincji South Tyrol, a następnie przenieść się na wschód, do Słowenii. Na początku kwietnia, na około 10 dni, filmowanie odbędzie się na terenie Chorwacji.

Zdjęcia do trzeciego sezonu Wiedźmina mają potrwać około 21-22 tygodni. Oznacza to, że jeśli wszystko pójdzie bardzo dobrze i nie nastąpią żadne opóźnienia i wpadki, to być może kręcenie zakończy się na przełomie lipca i sierpnia 2022 roku.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x