Znamy datę premiery 2. sezonu „Łasucha”

Netflix ogłosił, że jego ulubiony postapokaliptyczny serial Łasuch powróci z drugim sezonem jeszcze w kwietniu.

Seria jest oparta na mrocznych komiksach o tym samym tytule, napisanych i narysowanych przez Jeffa Lemire’a. Zaskakująco przedstawia pełną nadziei historię, która pokazuje, że tylko trzymając się razem, ludzie mogą przetrwać w ekstremalnych warunkach. Łasuch to opowieść o Gusie, pół-jeleniu, pół-chłopcu, który odkrywa, że świat został zniszczony przez kataklizm.

Pod koniec pierwszego sezonu Gus został uwięziony w opuszczonym zoo przez Last Men — grupę paramilitarną pod przywództwem nikczemnego generała Abbota (Neil Sandilands). Druga część zapowiada się jako kontynuacja historii. Chłopiec łączy się z innymi hybrydowymi dziećmi i stara się zachować nadzieję na przyszłość. W międzyczasie łączy siły z Aimee Eden (Dania Ramirez), aby uwolnić pozostałe hybrydy i uciec przed Last Men.

Premiera 2. sezonu Łasucha zaplanowana jest na 27 kwietnia 2023 roku. Serial będzie można oglądać na platformie Netflix.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x