Znamy mniej więcej datę drugiego sezonu „A Discovery of Witches”

Stacja Sky TV rok temu odnowiła serial o drugi i trzeci sezon, które obecnie są przygotowaniu. Niedawno pojawiły się nowe informacje odnośnie przyszłości serialu, dalsza część ma pojawić się w 2021 roku!

Drugi sezon A Discovery of Witches zacznie się od tego, że Matthew (Matthew Goode) i Diana (Teresa Palmer) pojawią się w Londynie, gdzie ukrywają się przed Zgromadzeniem. W elżbietańskim Londynie muszą znaleźć potężnego nauczyciela czarownic, który pomoże Dianie kontrolować jej magię i jak znaleźć Księgę Życia.

Premiera drugiego sezonu jest planowana na styczeń 2021 roku. Na chwilę obecną dokładniejsza data premiery nie jest znana.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x