Znamy rok premiery serialu o „Harrym Potterze”!

Z pewnością  wielu fanów serii o młodym czarodzieju nie może się już doczekać nowej produkcji z tego świata.  Warner Bros. Discovery w końcu ogłosiło, na który rok planują premierę.

Podczas ogłaszania wyników kwartalnych (23 lutego), David Zaslav w końcu ogłosił jakie plany mają co do produkcji oraz że serial został zapowiedziany na 2026 roku. Trochę czasu trzeba czekać na magiczną premierę, ale może ta cierpliwość się opłaci i zobaczymy coś niesamowitego.

Podczas podsumowania dyrektor generalny powiedział:

Nie wstydzimy się naszego podekscytowania Harrym Potterem. Ostatni film powstał kilkanaście lat temu. Kilka tygodni temu byłem w Londynie z Casey [Bloys, dyrektor generalny HBO] i Channingiem [Dungey, prezes Warner Bros. Television] i spędziliśmy trochę czasu z JK i jej zespołem. Obie strony są podekscytowane możliwością ponownego ożywienia tej serii. Nasze rozmowy były świetne i nie mogliśmy być bardziej podekscytowani tym, co nas czeka. Nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli podzielić się na Maxie dekadą nowych historii z fanami na całym świecie. Naszym celem jest debiut w 2026 roku.

Wiele osób niezbyt przychylnie podchodzi do projektu, zwłaszcza po losach Fantastycznych Zwierząt. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że producenci zbierają opinię na temat tego czego oczekują fani, to może wyjść z tego coś dobrego. Miejmy nadzieję, że produkcja rozwinie skrzydła i pokaże coś więcej niż filmy.

Czy udział J.K. Rowling jest pomocny, a może wręcz odwrotnie?

Rowling jest autorką oryginalnego zestawu książek, który szturmem podbił świat ponad 20 lat temu w 1997 r. Od czasu zdobycia wielkiej sławy na świecie minęło sporo czasu, a jej popularność spadła przez kontrowersyjne poglądy. Mimo to nie zwalnia tempa i dostała nawet szansę na pracę przy serialu. Liczmy na to, produkcja będzie wierna książkom, a o autorce będzie znowu głośno, ale w pozytywny sposób.

Także nie możecie się doczekać? Macie w planach obejrzenie tego serialu?

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x