Zwiastun drugiego sezonu „Snowpiercer”

702675 Snowpiercer 203 Unit 11/18/19 ph: David Bukach SP_ep203and4_11182019_0031

Snowpiercer powraca z nowymi odcinkami już 26 stycznia 2021 roku. Serial będzie można oglądać co tydzień, kilka godzin po premierze amerykańskiej na polskim Netflixie.

Wieczna lokomotywa jest oparta na komiksie, który stworzyli Jacques Lob i Jean-Marc Rochette. Teraz pociąg będzie jeszcze dłuższy. Zapowiada się więcej akcji mrożących krew w żyłach, zamieszania i nowych bohaterów w tym apokaliptycznym świecie. Dowodzenie nad pociągiem będzie próbował objąć Pan Wilford, w którego wcieli się Sean Bean.

Showrunner Greame Manson zdradził w wywiadzie dla TVLine, że spotkanie córki z Melanie wcale nie będzie łatwe. Kobiety nie widzieli się od kilku lat. Szczególnie będzie to trudna do przełknięcia informacja dla matki Big Alice, która myślała, że jej córka nie żyje.

Pierwszy odcinek drugiego sezonu pojawi się 26 stycznia 2021 roku o 9:00 na platformie Netflix. Kolejne epizody co tydzień.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x