Zwiastun „Fallout”: Witajcie na pustkowiu

Amazon Prime Video opublikował zwiastun serii Fallout, który już w przyszłym roku pojawi się na platformie VOD.

Premiera zaplanowana jest na 12 kwietnia 2024 roku. Autorami są twórcy Westworld, Jonathan Nolan i Lisa Joy. Seria przedstawia oryginalną historię osadzoną w uniwersum Fallouta, która również zostanie uznana za część kanonu gier.

Spoglądając na powyższy zwiastun, fani gier Fallout (szczególnie ostatnich części) poczują się doskonale na tym pustkowiu, które szczerze mówiąc, przypomina mieszankę prawie wszystkich z nich.

Historia rozpoczyna się ponad 200 lat po wojnie nuklearnej w 2077 roku. Świat przyjął retro „futurystyczną nostalgię” z lat 50., z latającym samochodami, robotami butlerami i starymi melodiami. Podobnie jak pierwsza gra z 1997 roku, serial rozgrywa się w Los Angeles. Jednak jego fabuła i linia czasowa zdecydowanie czerpią więcej z Fallout 3. Vault Dweller o imieniu Lucy (grana przez Ellę Purnell z Yellowjackets) po raz pierwszy wyrusza w drogę. Musi poradzić sobie z brutalnym i niezłomnym światem.

W obsadzie zobaczymy: Aaron Moten (NeXT), Moisés Arias (The King of Staten Island), Sarita Choudhury (And Just Like That…), Michael Emerson (Zło), Leslie Uggams (Imperium), Frances Turner (New Amsterdam), Dave Register, Zach Cherry (Severance), Johnny Pemberton (Superstore), Rodrigo Luzzi (Dead Ringers), Annabel O’Hagan (Prawo i porządek: SVU) i Xelia Mendes-Jones (Koło czasu).

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x