„29 Aspektów Życia. Spojrzenie młodej kobiety” – recenzja książki

Codziennie każdy z nas przeżywa wewnętrzną walkę ze swoimi problemami, czy słabościami. Wiele z nich zostawia rany w naszym sercu na całe życie. Jak zatem sobie z nimi poradzić?

Autorka opisuje swoje poglądy, spostrzeżenia z odbytych obserwacji na tematy dobrze nam znane, między innymi trudności, z którymi borykamy się każdego dnia takie jak problemy młodzieży, toksyczne relacje, niepełnosprawność czy aborcja.

Każdy z dwudziestu dziewięciu rozdziałów wywołuje różne uczucia: smutek czy radość. Książka jest napisana w ciekawy, interesujący i przejrzysty sposób. Czytając analizujesz w głowie, czy ty byś tak postąpił? A może coś takiego już mi się przytrafiło?

Jeden rozdział wywołał we mnie ogromny smutek. Nie zdradzę, który, ale moje oczy stały się mokre od łez. Kompletnie się tego nie spodziewałam, z racji, że ja bardzo rzadko wzruszam się, kiedy czytam.

Książka bardzo mi się podobała, wciągnęła mnie już od pierwszych stron. Historie z życia wzięte urzekły mnie. Nie mogę wyjść z zachwytu, przeczytałam w jedną noc!

Daje wyraźny obraz, jak wygląda życie i czego można się spodziewać.
Podoba mi się podejście autorki, która pokazuje nam świat z jej punktu widzenia, pisze to, co myśli ze wspaniałym przekazem, z którego ludzie mogą wiele dobrego wynieść.

Książka pobudza do refleksji. Wiele zdarzeń opisanych w kilku rozdziałach, przypominało mi o sytuacjach, które mi się przytrafiły. Co wtedy czułam? Smutek i żal do siebie, że postąpiłam tak, a nie inaczej.

Jedno jest pewne, ten zbiór inspirujących opowiadań może zmienić podejście do życia lub wzbogacić je o większe doświadczenie. Autorka zrobiła świetną robotę, jestem pod ogromnym wrażeniem. Oby tak dalej!

Tę książkę mogę z czystym sumieniem polecić każdemu, nie jest ona długa, czyta się ją bardzo szybko. A co najważniejsze można z niej wynieść wiele przydatnych lekcji. Gorąco polecam!

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x