5 największych teorii fanów o drugim sezonie „Wednesday”

Kolejny sezon hitu Netflixa jest w przygotowaniu, co prowadzi do snucia przez fanów wielu teorii.

Pierwsza część okazała się niezwykłym sukcesem portalu. Szybko przebiła Stranger Things pod względem oglądalności i ostatecznie zajmuje drugie miejsce wśród programów anglojęzycznych. Fani zachwycają się lekkim, horrorowym klimatem oraz główną aktorką Jenną Ortegą. A w szczególności jej tańcem z 4. odcinka. Do opowiedzenia zostało jednak jeszcze kilka wątków fabularnych, co przerodziło się w teorie fanów.

  • Rodzina Addamsów odegra większą rolę

Jedną z krytykowanych w serialu rzeczy to małe zaangażowanie pozostałych członków tej mrocznej rodzinki. Jednak to zrozumiałe ze względu na to, że produkcja skupiać się miała na tytułowej postaci. Biorąc pod uwagę to, co się wydarzyło w 1. sezonie, Morticia i Gomez będą chcieli zadbać o bezpieczeństwo córki. Możliwe, że poświęcą jej więcej czasu przyjeżdżając do Nevermore lub częściej zaczną korzystać z kryształowej kuli.

  • Dyrektor Weems powróci

Inna teoria mówi o tym, że postać grana przez Gwendoline Christie powróci w 2. sezonie. Wszyscy widzieliśmy, jak umiera w finale pierwszej części. Mogła ona wykorzystać swoje zdolności zmiany kształtu, aby sfingować swoją śmierć, dając Wednesday szansę na dokończenie sprawy. Warte zauważenia jest też to, że nie pokazano później jej pogrzebu, co czyni tę teorię jeszcze bardziej prawdopodobną.

  • Xavier Thorpe zostanie ujawniony jako Hyde

Przez cały pierwszy sezon chłopaka nękały sny o Hyde. Niestety nie zostało wyjaśnione, dlaczego je miewał, poza niejasnym powiązaniem z jego mocami psychicznymi. Jest on również znany jako artysta, co czyni ten pomysł wiarygodniejszym i bardziej prawdopodobnym. Radzenie sobie z tym może pomóc w kontynuowaniu jego zmagań ze zdobywaniem zaufania ludzi.

  • Laurel Gates i Tyler Galpin również wrócą

Finał 1. sezonu nie zakończył się śmiercią tych dwóch postaci. Nie można więc wykluczyć tego, że odegrają rolę w następnej odsłonie. Najłatwiejszym sposobem na powrót Tylera jest ucieczka z więzienia i zawarcie sojuszu z innym antagonistą. Mógłby też zacząć działać sam. Co do dziewczyny to pojawiła się plotka, że w 2. sezonie może pociągać za sznurki zza krat.

  • Wednesday i Enid będą miały romans

Chyba najciekawsze teoria ze wszystkich. Widzowie bardzo polubili obie dziewczyny, nie tylko dzięki ich atrakcyjnemu wyglądowi, ale również przez interesującą relację między nimi. Młoda wilkołaczka była pewnego rodzaju terapią dla tytułowej postaci, i to ze wzajemnością. Co by się nie wydarzyło, pomagały sobie. Ponadto warto zauważyć, że przez cały sezon Wednesday nie chciała przytulić się do niej, dopiero po ciężkim finale zdecydowała się na tak emocjonalny ruch. Może to być początek pewnego rodzaju uczucia między nimi.

0
Would love your thoughts, please comment.x