Tobey Maguire gotowy na powrót jako Spider-Man!

Odtwórca roli Petera Parkera z pierwszej trylogii o Spider-Manie opowiada o możliwym powrocie.

Tobey Maguire portretował Petera Parkera w latach 2002-2007 oraz w filmie Spider-Man: Bez drogi do domu z 2021 roku. Przez wielu uważany jest on za najlepszą wersję tej postaci. Zdobył sympatię wielu widzów, a niektóre ze scen, w których brał udział, stały się kultowymi memami. Należy również zauważyć, że w tamtych czasach filmy Marvela dopiero co zyskiwały na popularności. Na pewno stworzenie tak wielkiego hitu przyczyniło się do sukcesu, jakim jest teraz MCU. Zatem, czy aktor ma szansę na powtórzenie swojej roli w Avengers: Secret Wars?

Mężczyzna w rozmowie z Marvel.com wyraził zainteresowanie dalszym graniem jako Peter Parker. Wyznał, że uwielbia wszystkie filmy, w których grał oraz inne serie z Garfieldem i Hollandem. Zawsze chętnie przyszedłby na plan, aby trochę się powygłupiać i spędzić wieczór z niesamowitymi ludźmi. Dodał, że chętnie pojawiłby się, aby zrobić film, przeczytać scenę lub wykonać cokolwiek związanego z Spider-Manem. Ironizował, mówiąc, że dlaczego miałby tego nie chcieć?

Od zeszłego roku w Internecie pojawia się masa plotek na temat dwóch następnych części Avengers. Wielu uważa, że świetnie by wyglądał u boku Hugha Jackmana, jako kultowe wersje swoich postaci, walczących ramię w ramię z Kangiem Zdobywcą. Inną teorią, którą można napotkać to taka, że Peter Parker Maguire’a i Hulk Erica Bany są z tego samego uniwersum i możemy się spodziewać obu panów na jednym ekranie. Ten film mógłby być pięknym pożegnaniem dla Spider-Mana w wykonaniu Tobey’a. Mógłby dokonać poświęcenia w imię życia reszty bohaterów, co na pewno przelałoby się na łzy wzruszenia wśród osób obecnych w kinie.

0
Would love your thoughts, please comment.x