6 programów specjalnych, które możemy otrzymać od studia Marvel

Prezentujemy listę specjałów, które prawdopodobnie zadebiutują na platformie streamingowej Disney+ w ramach sagi multiwersum MCU.

Sukces Wilkołaka nocą i Strażników Galaktyki: Coraz bliżej święta udowodnił, że ta forma prezentacji sprzedaje się świetnie. Niektóre postacie otrzymują swój własny film wprowadzający w uniwersum, jak na przykład Shang-Chi. Inne dostają seriale na Disney+, w tym przypadku chociażby Moon Knight. Programy specjalne również są świetnym sposobem, by zaprezentować nam nowego superbohatera. Czy otrzymamy zatem więcej takich projektów? Plotki mówią o produkcjach z udziałem następujących postaci:

Sentry

The Cosmic Circus twierdził, że Marvel Studios pracuje nad specjalną prezentacją skupioną wokół Sentry. Ich źródła zauważyły również, że projekt ma być kręcony razem z Thunderbolts, czyli filmem, w którym podobno postać ma zadebiutować. Szczegóły fabuły programu specjalnego są nadal trzymane w tajemnicy. Znawca branży rozrywkowej – Daniel Richtman, jako pierwszy powiedział, że Marvel opracowuje solowy projekt o Sentry, ale wtedy nie było wiadomo, czy będzie to specjalna prezentacja studia.

The Most Powerful Marvel Superman's One Weakness Is Too Raw for the MCU

Silver Surfer

The Cosmic Circus poinformował również, że specjalna prezentacja Silver Surfer jest również opracowywana przez studio Marvel, i zostanie wydana przed Fantastyczną Czwórką z 2025 roku. Norris Raddem wystapi jako Herold Galactus w kosmosie, bez interakcji postaci z żadnymi uznanymi kosmicznymi bohaterami i złoczyńcami MCU.

Silver Surfer Art Print - Etsy Polska

Mephisto

Jeff Sneider z Above The Line niedawno stwierdził, że na planie filmu Agatha: Coven of Chaos kręcona jest specjalna prezentacja obracająca się wokół Mephisto, a Sacha Baron Cohen ma zagrać tytułowego złoczyńcę. Niektórzy teoretyzowali, że ten program może zostać wydany w tym roku, a będzie służyć jako dodatek Marvela na Halloween w taki sam sposób, jak Wilkołak nocą w 2022 roku.

The WandaVision Characters That Could Hint At Mephisto's Arrival

 

Man-Thing

Występ w Wilkołak nocą został dobrze odebrany. Niektóre plotki głosiły, że Man-Thing może być teraz w kolejce do swojej własnej, specjalnej prezentacji. W rzeczywistości postać została już zauważona obok Mścicieli, przeciwko Multiversal Thanos w nowej atrakcji w ramach Avengers Campus. Potencjalnie sugeruje, że ten bohater ma świetlaną przyszłość, która może doprowadzić do solowego projektu w przyszłości.

Who is Man-Thing - the powers, enemies, and history of the Werewolf By Night Marvel monster | GamesRadar+

Ghost Rider

Niektórzy fani twierdzą, że Ghost Rider jest idealnym kandydatem do specjalnej prezentacji Marvel Studios. W 2021 roku znany informator Charles Murphy, powiedział, że na różnych etapach rozwoju jest dziewięć niezapowiedzianych programów Disney+. W tym projekt oparty na płonącym superbohaterze.

Ghost Rider | Ściężki dźwiękowe i napisy na Disney+ Niemcy | Dsny.pl

Nova

Od dawna mówi się, że ten superbohater zadebiutuje w MCU, ale nie wiadomo w jaki sposób. Co więcej, istnieją sprzeczne informacje od wtajemniczonych na temat zbliżającego się debiutu Novy. The Cosmic Circus twierdzi, że postać pojawi się po raz pierwszy na Disney+. Z kolei @MyTimeToShineHello wskazał, że będzie to film.

Nova - fani doczekają się bohatera w MCU. Twórcą projektu został scenarzysta Moon Knighta - naEKRANIE.pl

0
Would love your thoughts, please comment.x