Agenci T.A.R.C.Z.Y pojawią się w serialu „Tajna Inwazja”? – fani mają trop.

Pojawiła się interesująca plotka, która głosi o powrocie znanej bohaterki z serii na platformie ABC.

Już w tym roku będziemy mogli zobaczyć na Disney+ serial opowiadający o inwazji skrulli na ziemię. Mają oni podszywać się pod ważne osoby, kto wie, czy nie będą udawać znanych i lubianych superbohaterów. Główne skrzypce w serii będzie grał Nick Fury. W produkcji zobaczymy też powracające twarze takie jak Everett Ross czy James Rhodes. Pojawią się również nowe aktorki, między innymi znana z serii Gry o Tron Emilia Clarke, czy Olivia Colman.

Najnowszy klip promocyjny do serialu zawiera sformułowanie, które może sugerować powrót pewnej postaci z serii o Agentach T.A.R.C.Z.Y. Mowa tu o sekwencji, gdzie postać grana przez Samuela L. Jacksona mówi:

Kawaleria jest w drodze.

Mężczyźnie może chodzić o wsparcie wojska, ale warto tu zaznaczyć, że tak samo nazywano Melinde May w serialu na ABC. Rozgrzało to spekulacje, że ta nieoczekiwana postać może pojawić się na ekranie. Co za tym idzie, czy tylko ona?

Niedawno Chloe Bennet zadymiła nieco Internet, odpowiadając na Tweeta od Charlesa Murphy’ego, w którym pisał, że nie wyobraża sobie, aby aktorka zagrała obok gwiazd MCU. Łącząc to wszystko, niektórzy fani zaczęli snuć teorie, że w Tajnej Inwazji możemy spodziewać się obecności Agentów T.A.R.C.Z.Y bądź jej niektórych członków. Jest to bardzo możliwe, patrząc na to, że studio Marvel zatrudnia aktorów, którzy zagrali w innych franczyzach, na przykład Daredevil, czy też zbliżający się Deadpool.

0
Would love your thoughts, please comment.x