Anna Starmach podłożyła głos bajce „Jabłko i Szczypior”

Niedawno na Cartoon Network zadebiutował pierwszy odcinek drugiego sezonu Jabłko i Szczypior!

Serial opisuje historię dwóch antropomorficznych przyjaciół – Jabłka i Szczypiora, którzy wyruszają do wielkiego miasta, aby odnaleźć siebie i poznać wielu nowych przyjaciół. Dwójka bohaterów, po przybyciu do miasta postanawiają rozpocząć zupełnie nowe życie.

W pierwszym odcinku można usłyszeć głos Anny Starmach, jurorki programu kulinarnych TVN-u. Celebrytka wcieliła się w postać Tarty Migdałowej, która również jest jurorką programu kulinarnego.

Po raz pierwszy w życiu brałam udział w projekcie dubbingowym, choć nie ukrywam, że o takiej pracy marzyłam od lat. Zawsze wydawało mi się, że musi być to niesamowita przygoda. Przed nagraniami byłam bardzo podekscytowana, ale też zestresowana – komentuje Starmach.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x