Ekipa „Awatara” oficjalnie powróciła na plan!

Reżyser James Cameron i producent Jon Landau oficjalnie wznowili prace na planie kolejnych odsłon Avatara!

Z tej okazji, w sieci zadebiutowało nowe zdjęcie zza kulis produkcji. Po tym, jak ekipa filmowa przeszła narzucony nowozelandzkimi przepisami bezpieczeństwa, czternastodniowy okres kwarantanny, produkcja na planie sequeli Avatara ruszyła pełną parą. Na Instagramie Landaua pojawiło się nowe zdjęcie opatrzone dopiskiem:

„Użyłem mojego iPhone’a do cyknięcia zdjęcia naszego pierwszego ujęcia na planie sequeli Avatara

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Used my iPhone to snap a picture of our first shot back in production on the Avatar sequels.

Post udostępniony przez Jon Landau (@jonplandau) Cze 15, 2020 o 5:04 PDT

James Cameron pracował na planach w Nowej Zelandii na początku tego roku, ale zdjęcia do kolejnych odsłon Avatara zostały przerwane przez wybuch pandemii. Od tego czasu reżyser pracował nad tworzeniem efektów specjalnych w Kalifornii. Decyzja o powrocie na plan zapadła zaledwie dwa tygodnie po zniesieniu obostrzeń nałożonych przez rząd Nowej Zelandii. Cieszycie się?

W nowych częściach Avatara wystąpią zarówno aktorzy znani nam z pierwszej części: Sam Worthington, Zoe Saldana, Joel David Moore, Stephen Lang, Matt Gerald i Sigourney Weaver, jak i nowi, czyli Kate Winslet, Cliff Curtis oraz Oona Chaplin.

Kto z Was z niecierpliwością czeka na kolejną część?

 

 

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x