Apple TV+ anulował ciekawą komedię muzyczną po zaledwie dwóch sezonach

Schmigadoon! nie doczeka się niestety trzeciego sezonu. Producent skasował muzyczny serial komediowy z Cecily Strong i Keeganem-Michaelem Keyem w rolach głównych po niespełna dwóch sezonach.

Współtwórca serialu Cinco Paul podzielił się wiadomością na Instagramie w czwartek, 18 stycznia 2024 roku.

Z przykrością informuję, że Apple nie będzie kontynuować 3. sezonu Schmigadoon!, napisał Paul. Sezon jest gotowy (w tym 25 nowych piosenek), ale niestety go nie zrealizujemy. Takie jest życie. Chcę podziękować wszystkim zaangażowanym w ten serial, naszej niesamowitej obsadzie, ekipie i scenarzystom, naszym wspaniałym zwolennikom z Broadway Video, Universal i Apple, za wszystko, co zrobili, aby to się stało. To cud, że w ogóle udało nam się wyemitować dwa sezony, szczerze mówiąc, i jestem bardzo wdzięczny, że nam się udało – kontynuował. A wszystkim fanom serialu dziękuję z całego serca. Wasza miłość i wsparcie znaczą tak wiele, a fakt, że połączyliście się z naszym serialem, że przyniósł wam trochę radości, oznacza dla mnie cały świat. To była trudna wiadomość, ale optymista we mnie jest przekonany, że to nie koniec Schmigadoon… a może nawet szczęśliwy początek.

Współtwórcy serialu, Paul i Ken Daurio, po odkryciu przez bohaterów tej jedynej, prawdziwej miłości w miasteczku Schmigadoon, umieścili ich w ostatnim sezonie w Schmicago, wyimaginowanym świecie musicali z lat 60. i 70..

Sezon 2 otrzymał nowe oryginalne piosenki oraz powracające gwiazdy takie jak: Strong, Key, Ariana DeBose, Martin Short, Dove Cameron, Jaime Camil, Kristin Chenoweth, Alan Cumming, Ann Harada, Jane Krakowski i Aaron Tveit z Tituss Burgess i Patrick Page.

Program powstał dzięki Universal Television, oddziałowi Universal Studio Group i Broadway Video. Paul pełnił funkcję showrunnera, napisał też wszystkie utwory do tej produkcji. Lorne Michaels pełniła rolę producenta wykonawczego. Andrew Singer – producenta wykonawczego w imieniu Broadway Video, a Micah Frank – współproducenta wykonawczego.

Od czasu swojego debiutu Schmigadoon! zdobył nagrody Emmy i AFI oraz nominację do nagrody Critics Choice Award dla najlepszej aktorki drugoplanowej (Kristin Chenoweth).

Cześć, tu Ola. Zgodnie ze swoim pseudonimem zaczytuję się głównie w fantastyce, ale nie pogardzę też dobrym kryminałem. Wciąż odkrywam nowe, ciekawe dla mnie gatunki książek. Gram też w gry( zazwyczaj przygodowe typu Tomb Raider czy ASC) Jestem szczęśliwa, że mogę Cię poznać!
0
Would love your thoughts, please comment.x