Jest już trailer drugiego sezonu „Życie Beth” – będzie się działo!

by: Rotten Tomatoes

Beth i John znajdują się coraz bliżej kilku z największych kamieni milowych swojego życia w najnowszym zwiastunie sezonu drugiego Życie Beth.

Na wpół autobiograficzny serial komediowy autorstwa Amy Schumer powróci w piątek 16 lutego – to aż 23 miesiące po premierze sezonu pierwszego (który miał swoją premierę 18 marca 2022 roku). Cała część druga pojawi się na raz, tego samego dnia.

W tych odcinkach, jak możemy zobaczyć na powyższym wideo, bohaterowie biorą ślub, zachodzą w ciążę i konsultują się z różnymi specjalistami od zdrowia psychicznego w poszukiwaniu powodu – jak mówi John – dla którego jego mózg zawsze działał inaczej niż u innych ludzi.

Zgodnie z oficjalnym streszczeniem:

W miarę jak związek Beth i Johna staje się coraz poważniejszy, kobieta zaczyna analizować możliwości małżeństwa i posiadania rodziny, podczas gdy ona i John szukają odpowiedzi na swoje problemy komunikacyjne. Czy traumatyczna historia Beth z mężczyznami i ludźmi, którym ufała w młodości, ma się powtórzyć? I co wywołuje jej lęki? Bohaterka robi wszystko, co w jej mocy, aby utrzymać swoje relacje przy życiu, jednocześnie walcząc o wsparcie przyjaciół i rodziny, którzy wszyscy borykają się z własnymi problemami, wchodząc w czwartą dekadę życia.

Per the official synopsis: “As Beth and John’s relationship grows more serious, Beth begins to examine the possibilities of marriage and having a family, as she and John seek answers for their communication problems,” according to the official synopsis. “Is Beth’s traumatic history with men, and people she trusted from her youth destined to repeat itself? And what is triggering her fears? Beth does her best to keep her relationships alive while struggling to support friends and family who are all facing their own problems while entering their fourth decade.”

Oprócz Schumer i Cery, w obsadzie ponownie pojawią się: Susannah Flood i Violet Young, oraz gościnnie: Kevin Kane, Yamaneika Saunders, Laura Benanti, Michael Rapaport, LaVar Walker, Sas Goldberg, Arielle Siegel i Rosebud Baker.

Dodatkowo gościnnie wystąpią: Amy Sedaris, Beanie Feldstein, Big Freedia, Colin Quinn, Jemima Kirke, Jennifer Coolidge, Margaret Cho, Maria Dizzia oraz Tim Meadows.

Cześć, tu Ola. Zgodnie ze swoim pseudonimem zaczytuję się głównie w fantastyce, ale nie pogardzę też dobrym kryminałem. Wciąż odkrywam nowe, ciekawe dla mnie gatunki książek. Gram też w gry( zazwyczaj przygodowe typu Tomb Raider czy ASC) Jestem szczęśliwa, że mogę Cię poznać!
0
Would love your thoughts, please comment.x