Autor komiksów o She-Hulk odpowiada na pytanie o dokładności serialu

She-Hulk

Dziewięcioodcinkowy serial Mecenas She-Hulk pojawił się na Disney+ zeszłej jesieni i mocno podzielił fanów. Którzy z nich mieli rację?

Półgodzinne odcinki tej komedii prawniczej śledziły nieprawdopodobną historię superbohaterki Jennifer Walters / She-Hulk (w tej roli Tatiana Maslany). Jej podróż była wypełniona kilkoma dziwacznymi i zachwycającymi momentami. Podczas gdy program zdobył wiele pochwał zarówno od fanów, jak i krytyków, pewne jego elementy — w tym czarne charaktery — spotkały się z kąśliwymi uwagami w mediach społecznościowych. Dan Slott, który napisał długi run She-Hulk w latach dwutysięcznych, niedawno wziął serial w obronę na Twitterze. Zwrócił uwagę, że Mecenas She-Hulk był zgodny z komiksowym pierwowzorem.

Jestem facetem, który napisał więcej numerów SHE-HULK niż ktokolwiek inny. Przeczytałem każdy pojedynczy komiks z każdego runu #SheHulk. I mówię, dla porządku, że jest to najbardziej komiksowo dokładny serial w MCU.

Co o tym myślicie? Czytaliście komiksy z kuzynką Bannera? Dajcie znać w komentarzach. Tymczasem zapraszam do quizu, w którym przekonacie się, ile pamiętacie z tego serialu.

 

0
Would love your thoughts, please comment.x